Bulvár

Kometa to má s vírou složitější

Naštvaný článek mě opravdu pobavil a tak vám Evo napíši jak je to se mnou.

Já to totiž nemám zase tak úplně jednoduché. Už jsem psala do jednoho příspěvku tak se možná budu opakovat, ale pokusím se to rozvést.

Vyrůstala jsem v katolické rodině. Můj otec (podotýkám, že to bylo v době, kdy jsem byla malá, dnes mám svého otce ráda a máme výborný vztah)byl fanatický blázen. Každý týden do kostela. Všechny děti byly doma a koukaly na pohádky a mi musely do toho pitomého kostela. Na víc se nechoval jako katolík pil a zahýbal. Dnes tomu tak není a je z něho úplně jiný člověk a já si ho moc vážím. Když byl problém dostaly jsme na zadek i moje mamka. Poučil se z rozvodu. Můj strýc farář. Taky se tak nechoval. Jak je to dnes nevím.

Jak jsem vyrostla rozhodla jsem se, že vše udělám po svém. Moje děti jsou pokřtěné všechny. Chodíme do kostela, ale ne z donucení, když prostě holky nechtějí snažím se jim vysvětlit, že to není místo, kam musí, ale místo, kde se setkáváme z perfektními lidmi a přáteli. Chodíme tam poděkovat za to, že jsem zdraví, máme co jíst, máme jeden druhého. V tu dobu, co jsem těch 45 minut v kostele, myslíme na druhé a děkujeme, že je máme. Ještě se nestalo, že bych musela ne ně křičet, nebo že by plakaly a do kostela nešly. Na víc chodíme na dětské mše, které jsou přizpůsobeny a probíhají formou zpěvu a vyprávění příběhů. Je to zážitek i pro mě. Myslím si, že to rozhodně není násilná forma. Na víc náš farář (prostředník boží) je normální. Vím, že je to až neuvěřitelný, ale je to člověk se vším všudy!

V co věřím ještě hodně je pozitivní síla myšlení. To co dávám a na co myslím mám. Je to hodně těžké, ale já se neustále inspiruji a učím podle Tajemství. Věřím, že vesmír funguje jako magnet a to o co si požádám a v co pevně věřím to dostanu. Například, když budu mít špatnou nálad a budu naštvaná, budu k sobě přitahovat jen naštvané lidi. Dcerka začíná kašlat. Já si řeknu zase bude nemocná. A co se stane je nemocná, proč? Protože jsem to přitáhla. Odpověď měla být nebude a není nemocná. Vím, že to funguje a je to velmi, ale velmi těžké. Je to běh na dlouhou trať.

V mém životě také hrají velkou roli čísla – numerologie. Myslím si, že o tomhle se rozepisovat nemusím to téměř všichni znáte. Viď Míšo?

Další věc je pro mě Bůh jako velká energie. Někdy do budoucna bych chtěla zkusit rodinné konstalace. Stejně tak jako regresi, ale k tomu jsem ještě nedospěla toho se moc bojím. Z toho vyplívá, že ještě věřím na reinkarnaci – minulé životy a budoucí životy. Člověk se rodí tak dlouho dokud dělá ty samé chyby.

Děkuji všem, kteří strávili pár minut na tímto článkem a přečetli ho. Přeji vám krásný zbytek dne. Kometa.

Přikládám také fotku ze svého prvního svatého přijímání

prijimani

Poz. red.: Text nebyl redakčně upraven.

Dnes si celý den budeme povídat o tom, v co věříte. Své názory, příběhy, postřehy či vlastní zkušenosti, které můžete doplnit i fotkou, posílejte na e-mail, který už dobře znáte

redakce@zena-in.cz

Vaše příspěvky budeme v průběhu dne zveřejňovat a na ty nejzajímavější už tradičně čeká odměna.

   
12.11.2009 - Blog redakce - autor: Eva Soukupová

Komentáře:

 1. avatar
  [4] kometa [*]

  charouzka — #3 asi jo víš jaké on má podmínky a já myslím, že je to logické. Jen si myslím, že u nás je to normálnější než kdekoliv jinde a hlavně se s ním dá mluvit a podle mě to není žádný úchyl. Vždyť víš, že mě také poprvé né doslova vyhodil, ale řekl, že nepokřtí Lauru. Musel jsem prostě splnit to co všechno má k tomu být.

  superkarma: 0 13.11.2009, 08:21:16
 2. avatar
  [3] charouzka [*]

  Zase jdeš kometko s kůží na trh?Sml30 

  U nás je to s vírou těžší, vyrostla jsem v katolické rodině,leč ke kostelu mě nikdy nikdo nepřitáhl a po marné snaze pokřtít naše děti - kdy nás pan farář vykázal, že nám je nepokřtí, jsem už k nikomu jinému nedokázala jít. Není totiž horší pocit, když člověk, který ti žehná při svatbě a přeje lásku, štěstí a radost s dětí ti ve dveřích fary kdy držíš mrňouska v náručí řekne, že to neudělá (že nebude pytlačit ve farnosti cizí, ale když nás oddal právo na to měl a udělat to mohl,ale řekl že může ale neudělá). A tak pořád přemýšlím, jestli ten náš "normální" pan farář by totiž neudělal to samé, kdybych za ním přišla. Sml15

  1. na komentář reaguje kometa — #4
  superkarma: 0 12.11.2009, 23:26:23
 3. avatar
  [2] átéčko [*]

  Mám kamarádku, co je velmi silně věřící, ale  zároveň i tolerantní k jiným, takže skvělá!!!!!

  superkarma: 0 12.11.2009, 15:18:59
 4. [1] janina01 [*]

  Kometko díky, mám kamarádku, taky věřící, moc fajn holka a moc ráda si s ní povídám. Nevím, jestli zrovna věřím v Boha, jako holka jsem s nimi jezdila do kostela, líbilo se mi tam. Všichni okolo se smáli, vlastně i moje rodina. Asi věřím víc v energii, ale i tak té rodince mé kamarádky děkuji, určitě mi to něco dalo a někam mě to posunulo.  Sml67

  superkarma: 0 12.11.2009, 14:41:06

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme