Máte doma plyn a zároveň chcete vařit na indukční varné desce? Stejný problém jsme řešili i my. Výsledkem bylo pořízení kombinované indukční desky, kde je polovina hořáků na ply a druhán půlka desky je indukční. Je to skvělý kompromis. Můžeme jen doporučit tuto variantu obojího vaření.

Našim tipem je kombinovaná indukční varná deska Gorenje ITG623USC

Jaké jsou další výhody této kombinované desky, kterou jsme měli možnost vyzkoušet?

GorenjeBoilControl

Zapomeňte na problém převaření

V zájmu ještě větší bezpečnosti je doba nepřerušovaného provozu omezená. Když je dosažen časový limit, varný panel se automaticky vypne.

Podívejte se, jak funguje Automatika BoilControl.  Zajišťuje automatické přizpůsobení výkonu ohřevu. Po úvodním náběhu na nejvyšší výkon, varná deska sníží výkon na předem zvolený stupeň ohřevu. Vyberte si na: www.gorenje.cz

 

Časovač

Někdo vždy dohlíží na čas

Odpočítavací časovač můžete nastavit až na 99 minut. Pokud znáte optimální dobu vaření pro příslušný pokrm z vlastní zkušenosti, můžete nastavit časovač a varný panel se automaticky po uplynutí doby vypne. Když je jídlo hotové, zazní pípnutí.

 

Dětský zámek

Kuchyň jako bezpečné místo

Funkce blokuje ovládací panel a zabraňuje přenastavování jakýchkoliv parametrů, což je bezpečné, pokud necháte děti v kuchyni bez dozoru.

Více najdete na www.gorenje.cz

Reklama