Bulvár

Kolo vyměnil za kolečko

O svém společném zájmu nám napsala čtenářka s nickem tindi a my jí moc děkujeme.

Milá redakce, posílám Vám příspěvek do dnešního tématu. Než můj partner potkal mne, měl spoustu zájmů: Kanadu, jízdu na kole, plno přátel, které na kole navštěvoval. Jsme spolu již šest let, přátelé mu sice zůstali, ale absolutně nemáme čas je navštěvovat.

Po roce našeho seznámení se nám narodila holčička a koupili jsme staré venkovské stavení, takže jízdní kolo partner vyměnil za kolečko, ve kterém ještě teď vozí beton, písek atd. Domeček dnes vypadá krásně, již po dvou letech jsme se stěhovali.

Každý rok pak následovala nějaká velká akce, takže letos se udělala fasáda a loni jsme měli velké akce dvě - střechu a narození syna. Ale dá se říci, že každý den něco kolem domu děláme. Pořídili jsme si plno chlupatých "smraďáků", jak jim s láskou říkáme.

Takže se neustále vylepšuje dvorek pro slepice a ostatní zvěřinec. Tom postavil kotec pro nalezeného vlčáka a dřevník. Prosila jsem, aby v dřevníku udělal porodní box holandským zakrslým kozám. No, byl skvělý, ale už tam není, protože se z něj stal box pro klisničku pony.

Do podzimu musíme stihnout udělat nový box pro kozy a také terasy, abychom domů neustále nechodili po písku. Je to sice skoro jako na pláži, ale prach je všude.

Na to, že je můj partner chlap z města, s prací na vesnici se skvěle sžil. Moc nás baví zkrášlovat naše obydlí a starat se jak o děti, tak o zvířata. Tohle děláme každý den a neustále je co dělat.

A miluji, když děti usnou a my si sedneme na terasu se sklenkou vína, držíme se za ruce a plánujeme, co ještě uděláme a radujeme se z toho, co jsme udělali. Moc partnera miluji a obdivuji, jak je pracovitý a jak jej práce baví. Ale i když je to zábava, je to samozřejmě i dřina. Kolikrát se neubráním vzpomínkám na pohádku s Čerty nejsou žerty a zavolám na partnera "Máchale" a vystřihnu scénku, jak Dorotka švitořila na Máchala, že si večer půjdou zatancovat:)  

S pozdravem tindi

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.

To musí být krása. Vypadá to jako naprostá idylka.

Co vy na to, milé ženy-in? Také nám ještě některá z vás napíše o svých zájmech? Nebo o zájmech svého partnera? Nbeo dokonce o těch společných? Naše téma ještě zdaleka nekonší, tak ať je o čem diskutovat. Napište nám alespoň krátký příspěvek na

redakce@zena-in.cz

   
23.07.2010 - Blog redakce - autor: Dana Haklová

Komentáře:

 1. [5] EvaH [*]

  Nádhera, tak to má být a držím palečky, aby vydrželo napořád.

  superkarma: 0 23.07.2010, 15:08:09
 2. avatar
  [4] Eliana [*]

  Moc vám to přeji, u nás to má efekt opačný..manžel programátor se pustil do stavebních činností a spíš je z toho otrávený, nicméně, na to, že dřív manuálně nepracoval tak udělal v celé novostavbě sádrokartony, smontoval nábytek, udělal plovku, osadil závěsné wc, vlastně celou koupelnu stvořil a čekají ho vnitřní dveře, plot, terasa a zahradní domek, stání pro auto a chodníček....snad to přežijeme ve zdraví :-))

  superkarma: 0 23.07.2010, 14:41:01
 3. [3] tindi [*]

  Z toho jsem měla taky strach. Naštěstí při seznamování jsem zjistila, že má partner stejné vyhlídky do budoucna. Chtěl domek, děti a zvířata. A spíše je kumšt, odehnat partnera od práce. Jezdit na kole se mu už moc nechce. Ještěže přátelé jsou zvyklí jezdit k nám na dovču či víkend. Prostě se tak nějak shodneme téměř na všem. Jo a není to podpantoflák. Když něco nechce, tak to nedělá. Taky má svou hlavu a to se mi líbí. 

  superkarma: 0 23.07.2010, 14:36:24
 4. avatar
  [2] Žábina [*]

  přeju ti to, jen ale aby ti partner po letech neřekl, že kvůli tobě nechal všechny zájmy a staral se jen o rodinu Sml15

  superkarma: 0 23.07.2010, 14:26:19
 5. avatar
  [1] vodfon, kolie [*]

  Sml59

  superkarma: 0 23.07.2010, 14:08:19

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme