Vyvinuto s francouzskými parfumáři. Nový hit světa módy a luxusních vůní. Ať jste kdekoli, bez ohledu na to, co máte na sobě, vaše smysly mohou vychutnávat dotyk skutečné výjimečnosti. Ve světové metropoli módy byl představen hit sezony - kolekce Lenor Parfumelle.

Všichni si uvědomujeme, že již dlouhá staletí Francouzi udávají tempo v oblasti životního stylu, od středověkých válek až do současnosti. Francouzský životní styl je ikonický; je něčím, co všichni chceme zažít a pochopit. Naším snem je zažít pravou francouzskou atmosféru aneb „ambiance", jak říkají oni. Alespoň jednou v našem životě chceme jet do Francie, nejlépe rovnou do Paříže, abychom zjistili, čím je francouzský způsob bytí tak výjimečný. Lenor nám to nyní usnadňuje. Vyzkoušejte tři vůně, které vám přináší, a zažijte to, po čem všichni toužíme: luxus, který můžete vychutnávat den co den.

REVOLUCE

Exkluzivní kolekce vůní od Lenoru, vyvinutá s pomocí předního výrobce parfémů, je zajímavá z několika různých důvodů. Na rozdíl od kteréhokoli jiného výrobku ve své kategorii byla vytvářena podle principů pyramidy vůní. Ženské smysly nadchne, protože každá vůně - hlava, srdce a základ - se průběžně rozvíjí a postupně tak odhaluje tajemství smyslné kolekce Parfumelle. Ve světě módy je to přelom, skutečně revoluční výrobek - aviváž s kapkami parfémů pro pocit luxusu. O převratnosti konceptu nelze pochybovat: jedná se o první parfémy pro vaše oblečení.

lenor

INOVACE

Definitivní inovace je na světě: kolekce Lenor Parfumelle poskytuje nádech luxusu a elegance inspirované francouzským životním stylem. Vystihuje francouzskou radost ze života a přesně odráží osvědčené postupy, jimiž se tvoří autentické parfémy slavných jmen. Tím nadčasovým tajemstvím je, že každá složka - stejně jako u vůně Lenor Parfumelle - postupně odhaluje nové, podmanivé tóny.

Tři výrazné vůně Lenor Parfumelle obsahují složky skutečně používané v předních francouzských voňavkách. Magnifique je nádherná kytice vůní sestávající z gardénie, mimózy a nádechu rose honey, zatímco základ tvoří směs pižma, vanilky a broskve. Seduisent se vyznačuje spojením květů jasmínu, ylang ylang a tuberózy, aby nabídl osvěžující závan bergamotu, mandarinky a švestky. Podstata verze Subtile zase tkví v hřejivé kombinaci růže, jasmínu a náznaku vanilky.

PŘEPYCHOVÝ POCIT

Kolekce Parfumelle vyvinutá ve spolupráci s francouzskými parfumáři představuje snadnou cestu k pocitu luxusu pro každý den - ať jste kdekoli, bez ohledu na to, co máte na sobě a po celý den. Byla inspirována a vyvinuta v duchu Francie a jejích úžasných žen.

Lenor Parfumelle nabízí možnost zažít „joie de vivre" prakticky každý den a kdekoli. Potěšení z pocitu hebké a smyslné vůně povlečení... Radost při pohledu z okna na okolní svět, zatímco záclony voní teplem, útulností a inspirací... Potěšení lze nyní nacházet v každé maličkosti všedního dne - v delikátním dotyku luxusu.

Doporučené maloobchodní ceny Lenor Parfumelle:

  • 750 ml - 69,90 Kč
  • 1,5 l - 129 Kč

 

Reklama