Bulvár

Koláčky OPRAVDU jednoduché

Přesně sto otázek stihl za hodinu a půl odpověděl energií sršící Petr Novotný při včerejším on-line rozhovoru se čtenáři a čtenářkami Žena-in.cz a Novinky.cz. Jak nám řekl, byl to jeho první rozhovor poskytovaný po internetu, ale jako ostřílený rozhlasový, televizní a pódiový mluvka neměl sebemenší problémy s formulací vtipných, rychlých a dobře mířených odpovědí. Jestli jste někde slyšeli řeči o tom, že baviči jsou v podstatě smutní a zamračení lidé, tak tomu nevěřte. Alespoň Petr Novotný do téhle škatulky nezapadá. Smál se skoro pořád. Řehtal se při čtení otázek. Chechtal se při odpovídání. Asi to je u něj poměrně běžný stav, protože se přiznal, že se jeho žena za něj kvůli tomu stydí. „Má pocit, že na ulici vypadám jako debil,“ řekl doslova.
Prostě z něj pohoda a dobrá nálada jen kapala. Na otázku jedné čtenářky, co dělá, že tak dobře vypadá, opáčil, že se nestresuje a barví si fousy. Prohlásil taky, že si dobíjí baterky při cestování a letos už mimo jiné měsíc nabíjel na Krétě. Jinak už v neděli zase někam letí, tentokrát na Island. Mluvilo se taky hodně o jídle a Petr Novotný neváhal přiznat, že váží 115 kilo a že svůj Body Mass Index si nepočítá, protože mu to přijde příliš složité. Oblíbený bavič mimo jiné během rozhovoru obdržel pozvání na masáž (zdravotní!) a let větroněm. Také prohlásil, že se nebojí výšek a rozhodl se to jedné z všetečných čtenářek dokázat tím, že si hodlá zopakovat bungee jumping, při kterém se před lety ošklivě poranil.
Chcete vědět, proč si Petr Novotný vzal z dětského domova odrostlejší dítě? Zajímá vás, jaké legrace v nejbližší době chystá? Co si myslí o Leoně Machálkové? Jaké má neřesti a co ho rozčílí? S kým tráví dovolenou a co dělá jeho opice? Jak se originálně dostat k jeho receptům, aniž byste si museli koupit knihu Ham a mňam? Jak dlouho žije jeho dcera se svým přítelem? Kompletní on-line rozhovor s nejpopulárnějším českým bavičem Petrem Novotným si přečtěte ZDE.
   
07.09.2000 - Společnost - autor: Johana Barvínková

Komentáře:

 1. avatar
  [4] terezalah [*]

  Už je ohraný

  superkarma: 0 11.06.2013, 13:15:01
 2. avatar
  [3] hubajda [*]

  Andula — #2 me zas nevadi

  superkarma: 0 20.09.2012, 23:11:38
 3. avatar
  [2] Andula [*]

  Sice mi někdy vadí, že se můj chlap moc nenasměje, ale radši než tohle :_)

  1. na komentář reaguje hubajda — #3
  superkarma: 0 07.12.2003, 19:09:05
 4. avatar
  [1] Ťapina [*]

  Když se Petr Novotný řehtá, tak mně úsměv na rtech tuhne. Je ho všude moc, už ho nemůžu ani vidět. Proč musí Nova každou osobnost divákům strkat tak dlouho, dokud neznechutí naprosto všechny?

  superkarma: 0 01.12.2003, 10:21:13

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme