S takovým výhodným nákupem se nám pochlubila čtenářka Niki a posílá nám fotku. Jejich původní cena se pohybuje kolem 1200 Kč, tekže se nedivte, že si pořídila rovnou dvoje. Kde, to už se dočtete v jejím příspěvku

Zdravím redakci a čtenářky, dneska se vyjímečně nebudu rozepisovat, protože mám kompletně vymaštěno a jsem ráda, už jenom za to, že se trefím na správné písmenko..

šaty

Když jsem si přečetla dnešní téma, absolutně nic mne nenapadlo. Nechala jsem to tedy chvíli marinovat v tý svý blonďatý hlavince a „Bingo Sherlocku!!“ řekla jsem si.. došla jsem k řádku „pošlete třeba foto svého úlovku“. Nebudu Vám lhát, psát jsem v úmyslu neměla, protože dnes jsem tak mimo, že kdyby kolem mě proletěla fialová kráva, tak si ani toho nevšimnu, ale ta výhra.. tomu říkám inspirace, nemyslíte?:o)

Takže zpět k úlovku, ono nejde ani tak o úlovek, ale spíš o správné kliknutí. Na ořízlé:o) fotce, kterou Vám zasílám, jsem já v šatkách ( lepší foto bohužel nemám, ale jsou opravdu moc hezké a kraťounké. Sedinka je v bezpečí, nebojte:o)), které jsem si objednala přes internet a víte kolik mě stály (bez poštovného)? Ha!! :o) Milé zláté.. 79,- Korun českých.. Mazec co..:o)

Nedávno jsem je viděla v nějakém katalogu a stály 1200,- .. A jestli Vám prolítlo hlavou, zda mám jen jedny. Jasně, že ne!! Jsem přeci ženská:o) Ale nebuďte v omylu, protože já nakupování opravdu, ale opravdu, vážně nesnáším.. Každopádě ty druhé, které jsem na sobě ještě neměla, jsou černé, krátké, balonového stylu.. ale také moooc pěkné, mě vyšly na 85,- :o) Trošku dražší, že?:o)

Ale, když už vyhazovat prachy, tak s grácii a řádně:o) To byl samozřejmě vtip:o). Krásná cena, krásné šatky přesně v mém stylu, takže spokojenost.

Nevím, jaký na to máte názor vy, protože jak se říká „každý pes, jiná ves“, ale pro mě to teda úlovek byl parádní..
A pokud jde o nakupování v zahraničí? Co si budem povídat, však oni jsou na to stejně nažhavení jako my, takže Bandita, Nebandita, vždy to končí úsměvem:o)

Mějte krásný den:o)

Niki

Tak, milá Niki, i kdybyste ty šaty měla mít jen jednou na sobě, určitě se takový nákup vyplatil.

Text nebyl redakčně upraven

  • Ráda nakupujete ve slevách? Jaké obchody si vybíráte? Kupujete také na internetu?
  • Už jste si letos v létě nebo na jaře něco výhodně koupila?
  • Pochlubte se. Nemusí to být jen šaty, boty, ale třeba bižuterie, šperky, doplňky, věci pro radost.
  • A co nákupy v zahraničí? Umíte smlouvat? Máte radost, že jste srazila cenu na minimum? Co jste si přivezla z dovolené?
  • Co si hodláte koupit ve slevách toto léto? Myslíte, že to ještě užijete?

Napište nám, pošlete třeba  fotku svého úlovku.

Na vaše příspěvky se moc těším na adrese: redakce@zena-in.cz

Reklama