Bulvár

Kokoska: Trapas v aquaparku

Byla jsem tenkrát na dovolené v Itálii a před odjezdem jsem si koupila krásné nové dvoudílné plavky na zavazování na šňůrky. Moc jsem se těšila, jak se budu hezky opalovat na pláži a koupat se v moři. Byla jsem tam s přáteli a ti mají rádi aquaparky a vůbec dovádění ve vodě. Tak jsme se jeden krásný slunečný den do nedalekého aquaparku vydali.

Spousta lidí mělo stejný nápad jako my a bylo docela těžké najít místo na deku, ale nakonec jsme si přece jen našli pěkné místečko s výhledem na tobogán. Nikdy dřív jsem na něm nebyla a docela se mi líbil pohled na tuto obří skluzavku. Jakmile jsem zůstala na dece sama a přestalo mě bavit se jen tak válet, odhodlala jsem se a šla se svézt. Ale to jsem netušila co mě čeká.

Vyšla jsem po schodech nahoru a za chvilku už jela dolů, bylo to fajn, ale co se nestalo – jak jsem se vynořila z vody, byla jsem nahoře bez! Ani nevíte, jak mi v té chvíli bylo, samozřejmě kolem lidé a já trapně hledala ve vodě horní díl plavek. Naštěstí se je povedlo najít, ale celý den už jsem nějak nebyla ve své kůži. A na podobné řádění ve vodě už si beru plavky jen jednodílné

Kokoska

Text nebyl redakcí upraven.

Trapasy jsou téma na dnešní den. Máte v zásobě nějaký? Podělte se o něj!

redakce@zena-in.cz

   
09.07.2010 - Společnost - autor: Eva Soukupová

Komentáře:

 1. avatar
  [4] OlgaMarie [*]

  OlgaMarie — #3 Ty plavky jsem šlohla ségře.

  superkarma: 0 11.07.2010, 19:14:26
 2. avatar
  [3] OlgaMarie [*]

  Já vymyslela větší blbost. bylo mi 15 a jela jsem na závody v Drážďanech. Byl to víceboj (kraul, prsa, znak...)K tomu byl skok ze třímetrového prkna. S sebou jsem měla dvoudílné plavky, které jsem jí tajně šlohla. no a já si je vzala na ten skok. Také jsem vršek lovila. urval se mi vzadu knoflík! Ony ty někdejší závodní byl pěknej hnus, tak jsem se holt chtěla vyfešákovat.Sml52Nikdy jsem už na prkno nevlezla. a po hlavě jsem skočila naposled před 10 lety, protože mi synovec nevěřil, že to vůbec umím.Sml30 

  1. na komentář reaguje OlgaMarie — #4
  superkarma: 0 11.07.2010, 19:13:38
 3. avatar
  [2] Tulinka [*]

  Taky mám stejné zkušenosti z tobogánu Sml30

  A víš co jsem zpozorovala?Každý kdo se sklouzne na tobogánu a po dojezdu se vynoří z vody,tak se začne chechtat  Sml80

  superkarma: 0 09.07.2010, 14:37:27
 4. [1] macamala [*]

  To se stane, plavky občas zlobí. Já nejraději nosím zavazovací za krk, ty se mi ani nehnou.

  Minulý týden jsem si na bazénu v šatnách hodila záda na vlhké podlaze, a to jsem měla plážové boty! Útěchou mi byla řeč jedné paní, která se tam převlékala, že jsem už druhá za tu dobu, co se tam ona převléká. Naštěstí jsem vyvázla v pohodě.

  superkarma: 0 09.07.2010, 13:49:28

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme