Rodina

Kojení s Mamavitem

mamavitPlánujete miminko? Nebo ho čekáte? Anebo už přišlo na svět a každou chvilku se hlásí o svou porci mléka? Pak prožíváte období plné radostí, ale také starostí - především o to, aby bylo miminko zdravé.

Pro zdraví miminka se každá maminka snaží udělat maximum. Období těhotenství představuje obrovský nápor pro organismus ženy a je spojené s velkým výdejem energie. Právě proto zde důležitou roli hrají správná výživa a dostatečný příjem vitaminů a minerálů, které příznivě ovlivňují vývoj plodu. Příchodem miminka na svět ale starosti s vyváženou stravou nekončí. Ačkoliv se život novopečené maminky točí téměř výhradně kolem péče o miminko, právě množství a kvalita mateřského mléka, které je v prvních 6 měsících života jediným zdrojem živin velké většiny děťátek, závisí na tom, jakou stravu maminka přijímá.

Chcete-li mít jistotu, že svému miminku předáváte vše, co potřebuje pro správný vývoj, je vhodné sáhnout po vitaminových přípravcích určených speciálně pro těhotné a kojící maminky.

Nejprodávanějším a dlouhodobě nejoblíbenějším přípravkem mezi maminkami i odborníky je GS Mamavit.
Proč právě GS Mamavit?

 • nabízí kompletní a vyvážené složení, které pokrývá potřeby miminek i maminek ve všech důležitých obdobích - v těhotenství, v období kojení nebo již před plánovaným otěhotněním.
 • GS Mamavit byl vyvinut ve spolupráci s Ústavem pro péči o matku a dítě v Praze Podolí - respektuje stravovací zvyklosti českých žen a jeho složení je v souladu s nejnovějšími výživovými doporučeními.
 • GS Mamavit dlouhodobě doporučuje řada gynekologů po celé České republice.
 • GS Mamavit má jednoduché a pohodlné dávkování - pouze 1 tableta denně.
 • mamavitNeobsahuje barviva ani konzervační látky.
 • Kvalita přípravku GS Mamavit je prověřena dlouholetou oblibou mezi českými maminkami - GS Mamavit již 9 rokem na trhu!

Jak GS Mamavit užívat?

 • 1 tabletu denně po jídle nebo s jídlem, zapít dostatečným množstvím tekutiny (nejlépe čisté vody). Nedoporučujeme užívat souběžně další vitaminové přípravky.
 • GS Mamavit doporučujeme užívat před otěhotněním, po celou dobu těhotenství a kojení.

Více informací na jdete na www.mamavit.cz

 

   
24.05.2010 - Těhotenství a porod - autor: (red)

Komentáře:

 1. avatar
  [2] Vivian [*]

  já kojila 2 roky bez tabletek a dítě je zdravý jako řípa Sml54 jak je to možný?

  superkarma: 0 18.06.2010, 13:07:50
 2. [1] libuno [*]

  Která máma si to kdysi brala. Mám dojem, že nejlepší je mateřské mléko bez použití jakýchkoliv přísad. Klasika, pouhopouhá reklama.

  superkarma: 0 24.05.2010, 22:50:00

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme