Bulvár

Kojení na veřejnosti? Čuňárna!

Kojení na veřejnosti je velice diskutované téma. Má své zastánce i odpůrce. Přečtěte si příběh čtenářky Arjev, který poslala k dnešnímu tématu. Diskutujte o kojení na veřejnosti!


Jednou na procházce dcerka chytla chuť na krmení dravé zvěře a dožadovala se toho vehementně. Bylo léto, teplo a já v ústraní, alespoň jsem si tak myslela, se posadila na lavičku v parku, připravila se na kojení a malá mlsala. Bohužel se objevilo pár lidí, kteří náhodně procházeli. Ženy se podívaly, mlčky přešly, dva muži byli galantní - začervenali se a též mlčky šli dál. Jen jeden, ten třetí vykukoval z řady, začal moralizovat, že je to čuňárna - to co dělám. Sjela jsem ho pohledem ježibaby, zasyčela, že čuňárnu dělá on, když chodí s rozeplým poklopcem a když má hlad a žízeň, zajde si do hospody a já mu též nekecám do toho. Doporučila jsem mu, že má držet zobák. Malá vycítila napětí své matky, přestala sát a dívala se na mne, kdo ji ruší. To se však vrátila skupinka lidí, vzali chlapíka mezi sebe - zřejmě známí a odešli.

Mějte se dobře, přeji krásný den,
Arjev

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne: Kojení!

Jaké jsou vaše vzpomínky na kojení?

Pište mi své příspěvky na téma „kojení"! Odpovězte na výše položenou otázku, nebo svou odpověď nějak rozviňte. Napište i o svých zkušenostech, co si myslíte o dlouhodobém kojení, třeba do čtyř let věku dítěte a naopak, co si myslíte o ženách, které vůbec nekojí? Kdy jste přestala kojit? A jaký je váš nejkrásnější kojící zážitek? Kojila byste na veřejnosti? Otázek ke kojení je zkrátka mnoho. Vaše odpovědi nechť jsou dlouhé alespoň jako tento odstavec, jinak nebudou mít šanci na získání skvělého dárku: dévédéčka Cvičení po porodu a čaje Lipton broskev a mango v pyramidových sáčcích!

Příspěvky posílejte na e-mail...

   
08.09.2010 - Společnost - autor: Jakub D. Kočí

Komentáře:

 1. [6] Matesana [*]

  Japina — #4 Naprosto souhlasím !

  superkarma: 0 21.09.2010, 10:23:26
 2. avatar
  [5] kometa [*]

  Japina — #4 Sml67

  superkarma: 0 08.09.2010, 15:15:12
 3. avatar
  [4] Japina [*]

  Čuňárna je, když cestou k zastávce napočítám 12 žlutých plivanců. Sml43 A řekla bych, že je všechny mají na svědomí chlapi, hovada.

  1. na komentář reaguje kometa — #5
  2. na komentář reaguje Matesana — #6
  superkarma: 1 08.09.2010, 14:42:41
 4. avatar
  [3] átéčko [*]

  Také bych mu něco řekla, blbovi, ale pro ně je škoda slov!

  superkarma: 0 08.09.2010, 14:41:25
 5. [2] Marta61 [*]

  Nejhorší je srážka s bl...!

  superkarma: 0 08.09.2010, 14:13:20
 6. avatar
  [1] Eliana [*]

  Chybí tu názor chlapa na celou věc.... Ale např. můj muž  říká, že je to ok, že na tom nic prostě nevidí...Jednou jsme letěli z Anglie domů a letadlo mělo zpoždění, vedle nás si na lavičku sedla fešná francouzska v bílé košili s týdenním miminkem. Krásně se usmála, vybalila dítě, rozepla košili a na mezinárodním letišti své dítě veřejně nakojila...a nikdo ani nemrkl vč. muslimské komunity sedící opodál.... Jen si říkám, kdyby to třeba udělal takto zájezd matek s dětmi na jednom místě, zda by to určitý rozruch nevyvovalo.... Sml16

  superkarma: 0 08.09.2010, 14:13:11

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme