Magie

Kohouti se rádi předvádějí

Možná jste zaznamenali, že rok 2017 je z hlediska prastarého čínského horoskopu rokem kohouta. Jaké je však samo znamení tohoto domácího zvířete? 

Kohouti se podle velké encyklopedie předpovídání budoucnosti tuze rádi předvádějí. Bývají to zpravidla pestří a kohoutnádherní lidé s vstřícnou a kamarádskou povahou. I když… Znám ze svého vesnického okolí historky o agresivních a bojovných kohoutech, kteří se nebojí postavit daleko větším a nebezpečnějším zvířatům. Čínský horoskop se totiž opírá o srovnání lidí narozených v jednotlivých zvířecích znameních se samotným zvířetem. S kohouty se skvěle klábosí, jsou velmi nezávislí, ale také neskonale zbožňují svou rodinu. Jelikož nedokážou být tišší ani klidní, bývají velice zábavní, většina jejich vtipných  historek ale bývává o nich samotných. Kohouti jsou také lidé velmi citliví, citlivější, než se zdá nebo než nám sami ukazují, a kritika je dokáže vážně ranit!

Zrozenci ve znamení kohouta kladou vzdělání na tu nejvyšší příčku, jsou schopni se sami učit a rádi leží v knihách. Často mají daleko hlubší znalosti, než se domníváte, ale neradi je dávají najevo. Dokážou se chovat jako kašpaři, i když to nemají zapotřebí - jen jsou zkrátka rádi středem pozornosti a udělají pro to téměř cokoliv. 

Láska u kohoutů bývá velmi vážná záležitost, a když se připoutají k partnerovi, jsou přesvědčeni, že je to ten pravý na celý život. Věrnost sice není jejich nejsilnější stránkou, ale od svých lásek ji očekávají, až vyžadují… Jako milenci jsou dramatičtí a mívají často nevyčerpatelnou sexuální energii, i když s představivostí to až tak skvělé nebývá…

Zrozenci kohouta se rádi obklopují lidmi, ale i když mívají mračna známých, neradi se otevírají natolik, aby se zrodilo hluboké přátelství. Kohouti milují děti, věnují jim velkou pozornost i přes to, že často tvrdě pracují. Oplývají totiž nesmírnou energií, díky které jsou ostatními velmi oblíbeni. Tito jedinci více než kdo jiný milují výzvy a často se chopí práce, která není pro ně právě výhodná, a pak se s ní odvážně perou tak dlouho, dokud ji nezvládnou.

Zdroj fotografií: www.shutterstock.com

K roku kohouta si můžete u nás ještě přečíst:

new

   
01.03.2017 - Horoskopy - autor: Helena Pelikánová

Komentáře:

 1. avatar
  [5] AmeA [*]

  Jo jo kohout na dvoře mezi slépkama je pán Sml22Sml22

  superkarma: 0 01.03.2017, 21:52:58
 2. [4] bobani [*]

  dva kohouti na jednom smetišti . Sml30

  superkarma: 0 01.03.2017, 14:45:42
 3. [3] MARIE MATEJKOVA [*]

  Zajímavé počteníčko. Vzpomněla jsem na našeho kohouta na vesnici,chodil po dvoře jako pán,předváděl se a miloval nás všechny. Radostně nás vítal. Takže určitě lze přirovnat k chování lidi

  superkarma: 0 01.03.2017, 11:55:02
 4. [2] Maria28 [*]

  My jsme byli v rodině tři Kohouti a něco sedí na toho, něco zase na toho, vyvozovat vlastnosti dle horoskopu je blbost. Podle mě. Jediné co sedí - koho znám ve zrození Panny, tak má doma naklizeno.

  superkarma: 0 01.03.2017, 11:46:03
 5. avatar
  [1] Myškomedvídek [*]

  Sml80Sml80Sml80

  superkarma: 0 01.03.2017, 00:16:58

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme