Vztahy

Koho všechno jsem potkala...

Zdravím:-)

Tohle téma mě velmi zaujalo, protože mi přijde jako dělané pro mě a prostě jsem vám musela napsat o svých zkušenostech...

Na internetu jsem potkala jen samé super lidi. Samozřejmě jsem narazila i na pochybné existence, ale těm jsem se vyhnula...:-) Na jedné internetové hře jsem poznala Jarka. Psali jsme si, potom i vyměnili čísla a nakonec si dali rande... Naslepo. Už půl roku spolu chodíme a já jsem konečně poznala, jaký je to pocit, když vás někdo opravdu miluje.

Kromě spousty virtuálních kamarádů, s kterými bych se moc ráda někdy sešla a popovídala si tváří v tvář, ale bohužel velká vzdálenost tomu zatím brání, jsem poznala ještě Aleše a Radka... S Alešem (mimochodem taky hrál tu on-line hru) jsme se jednou setkali a byla sranda, pohoda... Jen ten čas nějak rychle utíkal...:-).

A Radek... to je kapitola sama o sobě... Přesto, že je o několik let starší než já, skvěle si rozumíme... Je to můj nejlepší kamarád. Vše si říkáme a mám ho moc ráda. Viděli jsem se zatím jen jednou, ale v sobotu se sejdeme zas... Je to vážně super chlap a nebýt internetu, nikdy bych ho nepoznala, protože pochybuji, že bychom se potkali, a i kdyby, že bychom nějak navázali kontakt vzhledem k věkovému rozdílu.

Takže nezbývá mi než konstatovat: VIVA LA INTERNET:-)


Další pozitivní příspěvek, ten internet se tu dneska vychvaluje skoro jako dar boží.:) Všichni jsou šťastní, veselí a usměvaví, nacházejí si partnery na celý život, kamarády… To je tak hezké. A navíc se zdá, že za chvíli už nebude nikdo na světě sám! Já mám takovou radost!

   
04.10.2006 - Láska a vztahy - autor: Richard Klíčník

Komentáře:

 1. avatar
  [2] paviocko [*]

  :o)) Tak to držím palce! Já jsem se svojí internetovou známostí už 7,5 let :o))

  superkarma: 0 04.10.2006, 13:49:07
 2. avatar
  [1] Asdareel [*]

  Souhlas, vive l'internet

  superkarma: 0 04.10.2006, 13:32:32

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?
Anketa pro maminky

Náš tip

Doporučujeme