Se čtenářkou Kristinou se můžete zamyslet nad tím, koho volit, když jste pravicově zaměření. Respektive jí můžete poradit v rozhodování... Diskutujte o dalším příspěvku k dnešnímu tématu!

Máte jasno, koho volit? Čtenářka Kristina je pravicově zaměřená a jasno moc nemá...


Koho mají volit pravičáci? TOPKU? BOBOŠICI? SVOBODNÉ?

Současná volební nabídka „silných stran“ je pro mne hrozná. Jsem pravičák a celá naše rodina taky.
Koho ale volit? Odéeska je v troskách svojí vlastní vinou. Kmotři, zloději, šílená Nagyová. To, že byli schopní vzývat Klause mne utvrdilo v tom, jak moc jsou v koncích. Koho ale volit? Topku, která není až tak pravicová? Nebo úděsy typu Babiš a Okamura? Babiše, který si platí své straníky jako normální zaměstnance? Takže když nebudou „straníci po vůli, tak je vyhodí jako z práce, žádnej sjez panečku, ale přestane jim dávat plat? Bárta dával půjčky, Babiš normální plat... To je demokratická strana? Nevím jak vy, ale Úsvit mne taky nepřesvědčuje. Okamura, který vede odbornou debatu na to, jaké mají nosit ženy vložky popřípadě kdo by měl letět do vesmíru a to, že je všude bordel - to se lehko říká, ale co udělá proto, aby nebyl? Plivat umí každý! Poradí mu Bárta, kterého vzal do party?

Tak já nevím, koho tedy bude moje pravičácké srdce volit?

Zatím jediné, co mě přijde na volebních předváděčkách zábavné je diskreditace Zemanovců. Na bilbordech s helem „Zastavili jsme Kalouska“. Na dotaz redaktora radiožurnálu, jak ho konkrétně zastavili koktavý zástupce Zemanovců odpověděl že přece tak že pan prezident odvolal vládu. Vládu, která sama podala demisi. Nakonec přiznává, že tedy hlásají lež. Že ho nikdo ze Zemanovců nezastavil (jak by taky mohl, když nejsou v Parlamentu...). Zástupců Zemanovců se brání a říká, že je to lež jen z 50%, z 50% je to nadsázka...Jaká nadsázka???
No, jak předvedli vyhazov pracovitých členů za příští dojiče peněz z vyšších kruhů, i normální lid pochopil, co je to za stranu s dechem Miloše Zemana.

Koho ale budu já, jako pravičák volit? Ještě jsem se nerozhodla - TOPKU? BOBOŠICI? SVOBODNÉ?

Kristina

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 25. 10. 2013: Volby 2013

  • Víte, koho volíte? Co konkrétně vás zaujalo na straně, kterou budete volit?
    (Nezávislé kandidáty a sdružení více stran berme pro účely rétoriky tohoto tématu jako jednu stranu, za kterou kandidují – prostě tak, jak je to na volebních lístcích.)

Otázka k dnešnímu tématu je jednoduchá, ale odpověď na ni už tak jednoduchá není. Dovedu si představit spoustu důvodů, proč se člověk rozhodne pro tu či onu stranu. A právě ten váš důvod mě zajímá! Máte ho vyargumentovaný, nebo volíte spíš pocitově? A volíte do poslanecké sněmovny stále stejně, nebo ne? Své odpovědi mi posílejte na redakční e-mail (viz níže) do 25.10.2013, 15.30 hodin, a to v délce alespoň tohoto odstavce. Tedy pokud se chcete o své politické názory podělit s ostatními a zároveň mít šanci na krásný knižní dárek: Osobnosti českých dějin (Knižní klub).

Ostatně sám jsem v letošní volbě váhavec, třeba mě právě váš názor přesvědčí!

dejiny

Reklama