Vypadá to, že se v naší zemi schyluje k předčasným volbám. Musím říct, že je až neuvěřitelné i trochu děsivé, jak prezidentovi Miloši Zemanovi vychází jeho předvolební sliby.

Když jsem viděl na prezidentských volebních plakátech Miloše Zemana slib, že skoncuje s vládou Petra Nečase, musel jsem se smát. Hlavou mi brouzdaly myšlenky, že k tomu přeci nemá žádný legislativní nástroj. A, světe div se, Nečasova vláda je v troskách. Teď se dokonce schyluje k předčasným volbám a já se začínám bát...

Všechen ten humbuk kolem nejvyšších politiků v naší zemi může být jen shoda náhod, ale co když není. Ano, sklouzávám sice ke konspiracím, ale co když je někde v zákulisí celé naší politiky potměšilý sicco, co tahá za nitky právě tak, jak je zrovna zapotřebí? A co když není v zákulisí jen naší politiky?

Neutěšená situace na našem politickém nebi nutí člověka přemýšlet o lecčems. Bojím se, že v nadcházejících volbách půjde o víc, než by se mohlo zdát a nerad bych svůj hlas dal špatné straně. Koho ale volit, aby nepřišel mocenský monopol? Vážně nevím, přiznám se, že v dnešním stranovém spektru se pomalu začínám ztrácet.

Zkuste mi poradit, milé čtenářky, koho budete volit vy? Samozřejmě, pokud je tato otázka pro vás příliš osobní, nediskutujte, ale alespoň hlasujte...

Reklama