Černá a bílá často vytváří ideální harmonii. Taková je i nová limitovaná edice Kofily v bílé čokoládě.  Dokonalé spojení světlých i tmavých tónů vám přináší tradiční delikátní kávová náplň krásně ladící s jemnou chutí bílé čokolády. Nová Kofila tak vytváří nádherný kontrast plné chuti kávy a jemné bílé čokolády.

kofila

Milovníci originálních chuťových variací, zbystřete! Oblíbená kávová tyčinka je od září na trhu v nové limitované edici Kofila v bílé čokoládě. Bílá čokoláda chutná českým spotřebitelům stále víc a víc, proto značka ORION uvádí tuto jedinečnou novinku, kterou najdete na regálech obchodů až do listopadu 2012.

Vychutnejte si delikátní spojení kávové náplně a bílé čokolády, například se šálkem kávy, nebo jen tak, kdykoli na ni budete mít chuť. Kofila si po dlouhá léta zachovává nezaměnitelnou kávovo-čokoládovou recepturu, která díky bílé čokoládě získává nový rozměr.

Nejen milovníci kávy oceňují na Kofile její originalitu. Jemná, kávová náplň je natolik odlišná od jakékoli konkurence, že si ji zaručeně nikdo nesplete. V obchodech spolehlivě přitahuje pozornost tradiční mouřenín na obale Kofily. Vychutnejte si Kofilu v bílé čokoládě nejen v Mezinárodní den čokolády 13. září ale po celý podzim. Chutná opravdu skvěle.

Limitovaná edice Kofily v bílé čokoládě se prodává v balení o velikosti 35 g, doporučená maloobchodní cena je 10,90 Kč.

kofila

 

Reklama