kofeinK

V minulých měsících jsme propagovali na Žena-in nový doplněk stravy pro povzbuzení KofeinK. Protože je naše práce náročná, někdy vyčerpávající, rozhodly jsme využít možnosti tento přípravek vyzkoušet. Sice své nastartování řešíme většinou šálkem kávy, ale je dobré vědět, že tělu můžeme dodat kofein i v jiné formě než v kávě. Protože i konzumace kávy je někdy nemožná - někdo z nás pije kávu jen ráno, dělá mu problém vypít jich několik za den.

Jak naše testování dopadlo? K našemu překvapení velmi kladně, proto se s vámi rádi podělíme o své zkušenosti!

Eva Svobodová:
Nabídka na vyzkoušení KofeinK přišla jako dar z nebes zrovna ve chvíli, kdy jsem bojovala s kritickým nedostatkem času. Ten jsem samozřejmě řešila na úkor spánku. A protože kávu nepiju a energetické nápoje se nelíbí mým ledvinám, hledala jsem nějakou alternativu. A pravda, že potravinové doplňky mě vůbec nenapadly. Vyzkoušela jsem tedy KofeinK a musím upřímně přiznat, že jsem byla mile překvapená. Moc šancí jsem mu nedávala, ale skutečně mě dokázal udržet při vědomí i ve chvílích, kdy jsem za sebou měla dvě hodiny nekvalitního spánku, aniž bych večer nebo následující den padala únavou. Rozhodně už vím, pro co si poběžím do lékárny, až se mi sejde série takhle našponovaných dnů. A to si opravdu nevymýšlím. :)

Klára Milošová:
O balení KofeinK jsem se poctivě rozdělila s přítelem, a dopadlo to u nás „padesát na padesát“. Jakub tvrdí, že na něj neměl účinek bohužel žádný, únavu nezahnal a jeho závěr je, že si raději vychutná svoji oblíbenou kávu.
Já jsem KofeinK vyzkoušela třikrát, vždycky odpoledne, když na mě v práci padla obvyklá únava. Dvakrát asi hodinu předtím, než jsem šla cvičit - před cvičením si většinou ani nechci dávat kávu, abych pak nemusela někam „odbíhat“, takže KofeinK byl dobrým řešením. Měla jsem pocit, že jsem se osvěžila, dokonce i nějaká ta energie přišla, takže za mě: funguje, minimálně tak jako na mě působí káva - osvěží a povzbudí.

Dana Svobodová:
Otestování jsem uvítala. Ve chvíli, kdy jsem jej dostala, byla jsem unavená, jako bych měla vybité baterky, a ta jedna tableta mě opravdu nastartovala a postavila na nohy. Myslím, že je to dobrá věc, když potřebuje člověk „nakopnout“ v případě, že má útlum, je unavený, nebo se mu chce spát. Doporučila bych to třeba i při dlouhé jízdě autem. Na mě KofeinK zabírá mnohem lépe než silné kafe. Mám nízký tlak, takže i jedna tableta mě opravdu povzbudila a působila efektivně. Na další už jsem ale neměla odvahu, protože jsem měla pocit, že mi buší srdce a jsem strašně „rozjetá“.
Je to opravdu dost silný životabudič.

Klára Křížová:
Tabletku jsem si vzala odpoledne, kdy na mě padala únava. Kávu moc nepiju, spíš dopoledne. Takže mi odpolední životabudič přišel vhod. Cítila jsem účinky - ospalost opadla, zbavila jsem se únavy.
Od té doby jsem po ní sáhla třikrát - vždycky odpoledne, před odchodem domů, kdy se cítím unaveně a „vygumovaně“. Pořídila jsem si i balíček do auta, nemám ráda energetické nápoje, které mají syntetickou chuť. Tabletka kofeinu je pro mě řešením pro dlouhé cesty.

Co jsme testovali:

Doplněk stravy Kofein K je doporučován všem, kteří vykonávají náročnou psychickou práci a po nichž se požadují vysoké nároky na soustředěnost. Jestliže trpíte pocity únavy a vyčerpání, je pro vás právě Kofein K vhodnou volbou. Tuto formu kofeinu upřednostní ti, kteří potřebují rychle povzbudit svůj organismus a nemají čas na popíjení kávy nebo jiného nápoje s obsahem této látky. Tableta s kofeinem nezatěžuje žaludek a nepůsobí močopudně, což jistě ocení např. řidiči a vytrvalostní sportovci. Balení Kofeinu K je navíc velmi skladné.

Dávkování: 1-2 tablety denně
Balení: 10 tablet
Složení: Kofein 100mg, monohydrát laktosy, kukuřičný škrob, mikrokrystalická celulosa, stearan horečnatý, oxid křemičitý E551, mastek E553b
Upozornění: Není vhodné kombinovat s jinými přípravky s obsahem kofeinu včetně nápojů. Přípravek není určen pro děti do 16 let, těhotné a kojící ženy. Nevhodné pro osoby s nesnášenlivostí laktózy.
Doporučená cena je 89 Kč/ 10 tablet
K dostání v lékárnách

Také potřebujete povzbudit? Nechte se inspirovat přípravken KofeinK na stránkách www.kofeink.cz

Reklama