Toto odvážné tvrzení zaslala k dnešnímu tématu čtenářka Kometa. A co jí k němu vede? To už si přečtěte samy v této novince...

Mnoho koček obývá domácnost čtenářky komety...


Dobrý den,

u nás se nikdy nenudíme a to od doby, co máme děti a kočky. Vlastně kočky jsou něco jako děti. Od té doby co je máte tak se o ně už jenom bojíte. Vždy jsem byla hrdinka a nepřipouštěla jsem si, že bych mohla mít strach o zvíře a hlavně jsem nikdy svoje city nedávala najevo. Začalo to tím, že jsme si pořídili britskou kočku a ne jenom jednu hned dvě. Já v té době čekala svoje druhé miminko - holčičku. Bylo to asi, když jsem byla na konci 8 měsíce těhotenství, Polynka - kočka podstoupila kastraci. Jenže to nedopadlo moc dobře a já do dvou dnů jela na veterinární pohotovost. Jak jsem tam dorazila s tím velkým břichem tak jsem spustila, že mně musí kočku zachránit a brečela jak malá holka. Asi jsem vypadala dost směšně.Naštěstí to dobře dopadlo. Časem do domácnosti přibyla další britka Elodie a pak starosiamka Ramzes. Jednoho večera šel manžel vynést koš a až ráno jsme si všimli, že Ramzesa už dlouho nebylo vidět. Venku mrzlo celou noc a my jsme lítali a volali kocoura, kocour nikde. Pláč, zoufalství. Já už pomalu tiskla plakáty a přemýšlela o odměně. Ještě to půjdu zkusit a zavolám ho. Za chvilinku jsme uslyšela za sebou v chodbě tenounký hlásek mňouk. Ramzes utekl, ale jen na chodbu a tam celou noc byl někde schovaný. To bylo radosti. Příběhů bych našla ještě spoustu, ale místo toho vám sem dám naší kočičí rodinu.

kotě

Kometa

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

(Foto)téma dne 28. srpna 2012: Vaše kočka

Máte, nebo měla jste doma kočku? Potom je toto téma určené právě vám! Napište příběh, který se vám s kočkou přihodil, a můžete získat dárek od partnera našeho tématu: super prémiové krmivo pro kočky Perfect Fit™ In-Form v množství na 62 dní a hodnotě 605 Kč!

krmivo

  • Pošlete příběh, který se vám s kočkou stal!
  • Pošlete fotku vaší kočky!

Ano, ano, příběh můžete doplnit i jednou fotkou - dvakrát podtrhuji slovo jednou (více fotek pravděpodobně uveřejněno nebude) - vaší kočky.

Na příspěvky a snímky se těším do 28.8.2012 a 15.00 hodin v redakční e-mailové schránce. Pokud pošlete příspěvek později, pravděpodobně nebude uveřejněn.

Reklama