Děkujeme za další pěkný příspěvek na dnešní téma. Naše čtenářka s nickem tindi obdarovává nejen své domácí mazlíčky.

Zdravím redakci Ženy-in a její čtenářky!

Naši domácí mazlíčci se mohou každým rokem těšit na nějaký dáreček pod stromečkem. Dokonce nejen ti naši.

Jednu dobu jsme balili extra dárky i zvířátkům našich příbuzných. Náš bývalý pejsek Jack si dárky dokonce i rozbaloval, a to s velkou chutí. Vždy tam na něj čekala nějaká mlska a šátek na krk. Ne jinak je tomu u naší kočičandy Sáry, která si však dárek rozbalit neumí. Loňské Vánoce se snažila dělat dárkem sebe, neb se uvelebila pro stromečkem a zrovna na zvukové hračce pro našeho malého synka.

Seděla na balíčku, poslouchala a pozorovala světýlka, která blikala skrz balící papír. Na závěr vybalování dárků si sedla doprostřed balícího papíru jako čerstvě rozbalený dárek. A její dárek - tunel se štěrkacími míčky, dělá dodnes radost našim dětem a Sára si jí ani nevšimne.

Sára

Takže letos na ni bude čekat jen něco do tlamičky. Ani zvířátka, co s námi nemohou trávit Štědrý večer u stromku, nepřicházejí zkrátka. Kozičkám a kobylce pony nakrájíme kupu jablek, mrkve a suchého chleba, kozy dostanou nové obojky s šátky a všem, včetně slepic, popřejeme pěkné Vánoce. Vždyť všichni ti "smraďáci" (jak jim s láskou říkáme) jsou dárky pro nás, protože nás svými kousky a neplechami baví a zaměstnávají celý rok.

Přeji všem čtenářkám, ať se dlouho radují ze svých mazlíčků!

S pozdravem tindi

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.

To máte doma pěknou zoologickou zahradu.

Co vy na to milé ženy-in? Dáváte dárky svým domácím mazlíčkům? Slavíte s nimi jejich narozeniny a svátky? Nebo jim dáváte dárek jen o Vánocích? Jaké zvíře doma chováte? Máte nějaký tip na zajímavý nebo třeba originální dárek? Podělte se s námi o své nápady. Chodíte dávat "dárky "i divokým zvířatům v lese? Napište nám na dnešní téma

Na vaše příspěvky psané, ale i obazové se těšíme na adrese redakce@zena-in.cz

Reklama