Domácnost

Kočičí zorbing

Na dnešní mazlíčkovské téma nám poslala další příspěvek čtenářka s nickem Romina81. Děkujeme za něj a zároveň oceňujeme zajímavý tip na dárek pro kočičky.

Bude nejlepší když mého mazlíčka nejdříve představím. Je to kočička jsou ji 4 roky a jmenuje se Sára. Je to strašný divoch a není lehké ji zabavit. Nejhorší je, když se začne nudit a vymýšlet lumpárny. Koupila jsem ji tedy dáreček. Je to určené přímo pro kočičky a je to kostka, která má 3 otvory a má sloužit jako domeček pro kočičky. Uvnitř je ještě pověšená mašlička pro případné hraní.

Sárinka si to ale vysvětlila trochu jinak a jelikož kostka je velice lehoučká tak si z ní udělala soukromý ZORBING. Vypadá to asi takto. Kostka se nachází uprostřed kuchyně. Sárinka se z obýváku rozběhne, skočí do kostky a v ní se začne koulet po kuchyni.

Občas na mě vykoukne z nějakého otvoru, naježí ocásek a koulí se dál. Na pomoc si vezme zavařovací gumičku. To je její oblíbená hračka. Vezme si ji do tlamičky a odnese do kostky. Tam si sní začne hrát a to je teprve ten pravý ZORBING. Nakonec se Sárinka unaví a vysíleně v kostce usne.

Pro představu přikládám fotografii.

zorbing

ROMINA81

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.

To jsem ještě neviděla. Ale možná to bude tím, že nemám doma kočku. Ale třeba by takový domeček ocenili i malí pejskové.

Co vy na to, milé ženy-in? Už přemýšlíte, čím potěšíte svého domácího mazlíčka třeba o Vánocích? Snažíte se být vždycky originální, nebo kupujte stále to samé? Co se osvědčilo vám? S jakým dárkem jste udělala největší radost svému pejskovi nebo kočičce? Máte doma jiného domácího mazlíčka? Třeba morče nebo králíka? Kupujete mu dárky? Jaké?

Napište. Na vaše příspěvky, tipy, ale třeba i příhody, které se týkají domácích mazlíčků a jeich dárků se těšíme na adrese

redakce@zena-in.cz

   
08.11.2010 - Zvířátka - autor: Dana Haklová

Komentáře:

 1. avatar
  [4] DanaD [*]

  a takhle vypada u nas pravy cesky tuneling

  superkarma: 0 08.11.2010, 10:57:38
 2. avatar
  [3] Dante Alighieri [*]

  sanvean — #1 Moje kočky jsou taky všichni taškáři a krabicáři.

  superkarma: 0 08.11.2010, 10:33:24
 3. avatar
  [2] enka1 [*]

  Sml16to se máte doma čemu uhýbat

  superkarma: 0 08.11.2010, 10:22:15
 4. avatar
  [1] sanvean [*]

  no jo, úplně to vidím Sml16 Naše kočka si zas okamžitě přivlastnila jakoukoliv krabici a tu okupovala tak dlouho, dokud jsme ji z ní násilím nevypáčili. A pokud na zem při vybalování nákupu spadla igelitka, s rozběhem do ní vlítla. Občas se jí podařilo provléknout hlavu uchem, to pak běhala po bytě s taškou na zádech jako s padákem :))

  1. na komentář reaguje Dante Alighieri — #3
  superkarma: 0 08.11.2010, 10:21:22

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení

Náš tip

Doporučujeme