Na dnešní mazlíčkovské téma nám poslala další příspěvek čtenářka s nickem Romina81. Děkujeme za něj a zároveň oceňujeme zajímavý tip na dárek pro kočičky.

Bude nejlepší když mého mazlíčka nejdříve představím. Je to kočička jsou ji 4 roky a jmenuje se Sára. Je to strašný divoch a není lehké ji zabavit. Nejhorší je, když se začne nudit a vymýšlet lumpárny. Koupila jsem ji tedy dáreček. Je to určené přímo pro kočičky a je to kostka, která má 3 otvory a má sloužit jako domeček pro kočičky. Uvnitř je ještě pověšená mašlička pro případné hraní.

Sárinka si to ale vysvětlila trochu jinak a jelikož kostka je velice lehoučká tak si z ní udělala soukromý ZORBING. Vypadá to asi takto. Kostka se nachází uprostřed kuchyně. Sárinka se z obýváku rozběhne, skočí do kostky a v ní se začne koulet po kuchyni.

Občas na mě vykoukne z nějakého otvoru, naježí ocásek a koulí se dál. Na pomoc si vezme zavařovací gumičku. To je její oblíbená hračka. Vezme si ji do tlamičky a odnese do kostky. Tam si sní začne hrát a to je teprve ten pravý ZORBING. Nakonec se Sárinka unaví a vysíleně v kostce usne.

Pro představu přikládám fotografii.

zorbing

ROMINA81

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.

To jsem ještě neviděla. Ale možná to bude tím, že nemám doma kočku. Ale třeba by takový domeček ocenili i malí pejskové.

Co vy na to, milé ženy-in? Už přemýšlíte, čím potěšíte svého domácího mazlíčka třeba o Vánocích? Snažíte se být vždycky originální, nebo kupujte stále to samé? Co se osvědčilo vám? S jakým dárkem jste udělala největší radost svému pejskovi nebo kočičce? Máte doma jiného domácího mazlíčka? Třeba morče nebo králíka? Kupujete mu dárky? Jaké?

Napište. Na vaše příspěvky, tipy, ale třeba i příhody, které se týkají domácích mazlíčků a jeich dárků se těšíme na adrese

redakce@zena-in.cz

Reklama