Mateřskou lásku necítí jen lidé, ale i zvířata. Přesvědčte se o tom ve vyprávění čtenářky Řeřichy, která mi zaslala zajímavý příběh o kočičí mámě, co nasadila za svá koťátka život. Tématem dne jsou zvířecí hrdinové.

Dojemný příběh kočičí mámy, která obětovala život za svá koťátka si můžete přečíst v příspěvku čtenářky Řeřichy. Zaslala ho dnes do tématu: Zvířecí hrdinové.


Jelikož chováme několik zvířátek tak o příběhy není nouze a dalo by to na vícero článků.

koc

O jeden příběh se ale ráda podělím, stal před dvěma roky a byl hodně zvláštní, smutný se šťastným koncemJelikož bydlíme na okraji města, tak se k nám na zahradu zatoulá občas nějaká kočička a jedna se tam začala zdržovat delší dobu, byla hodně plachá, ale když jsem jí tam nechala něco k snědku tak si to vzala a zase utekla Jednou to už se blížila zima, jsme přišli domů a pod autem se choulilo kotě bylo hladový a byla mu zima, vzala jsem ho domů nakrmila a přemýšlela co s ním. Já sama měla už dvě kočičky, psa a papouška. Ještě ten večer jsem koťátku našla nový domov u naší tety, která nakonec byla ráda, že má společnici. Tím to ovšem neskončilo, druhý den po návratu z práce na stejném místě nás čekalo překvapení v podobě druhého kotěte, a vše se opakovalo stejně a já hned večer hledala někoho, kdo se ujme toho sirotka, naštěstí se zase podařilo a kočička je dodnes spokojená. A aby jsem se neopakovala tak přesně to samý se stalo i třetí den, jen s tím rozdílem, že tam byla i jejich máma která bohužel už nežila. Asi cítila že je nemocná a chtěla se postarat o potomky, tak mě je tam postupně nanosila, ještě než umřela.Takže to poslední kotě jsme si už nechali a dnes je z ní dvouletá dáma ke které letos přibyl, další malý bezdomovec tentokrát kocourek.

S pozdravem hezkého dne,
Řeřicha

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne: Zvířecí hrdinství

  • Zachránilo vás někdy zvíře?
  • Zachránila jste někdy zvíře?
  • Viděla jste někdy zachraňovat zvíře jiné zvíře?

Pokud ano, je zítřejší téma určené právě vám! Napište svůj příběh o zvířecím hrdinovi, anebo příběh, kterak jste sama nějaké zvířátko zachraňovala. Nemusí to být zrovna pejsek, ale i malí ptáčci vypadlí z hnízda, zatoulaná kočička, papoušek, který se najednou objevil ve větvích vašeho stromu na zahradě, poraněný ježek… Za svůj příběh (dlouhý alespoň jako tento odstavec) můžete získat hezký dárek: kočičí krmivo Purina ONE Natural Balance a knížku Mořská (nejen) kuchařka z nakladatelství Grada. A jak na to? Napište mi svůj příběh k dnešnímu tématu do zhruba 15.00 hodin (dnes je čtvrtek 2. prosince 2010) jednoduše elektronickou poštou na redakční e-mail!

purina

Reklama