Čtenářka Ekleinovka má nyní odpočinek nedobrovolný, a tak se těší, až pořádně vybije baterky. A relaxovat umí velmi dobře. Kocháním. Díky Ekleinovko za příspěvek. To vypnutí znám moc dobře. Miluju tohle vysedávání vysoko v horách, nebo pozorování polární záře daleko na severu. A dovolil jsem si  Vám do příspěvku vložit vlastní relaxační fotku.

Lenoším ,lenošíš, lenošíme ...

Krásný čtvrtek všem lenochům a samozřejmě i těm , kteří  moc nelenoší ať už z důvodu nedostatku času, nebo prostě lenošení nemusí.

Já občas lenoším ráda. Vychází to z toho , že jsem někdy až příliš aktivní člověk , a jeden víkendový den prostě musím vysadit. Tělo si o to samo řekne, neboť lidově řečeno lezu po hubě :)

Vyrazíme na chatu , uvaříme kávu a já dokážu relaxovat pohledem na vodní hladinu, skály naproti, prolétající racky, kteří se snaží ulovit nějakou rybku . Vlnky šplouchají o břeh, obloha se odráží na hladině prosvícené sluncem. Jsem v lese, vnímám všechny tyto krásy a dokážu úplně vypnout. Muž na mně mluví a já neodpovídám . Kochám se a jsem v úplně jiném světě...

Tady se nabíjím energií , takže po relaxaci vyrazíme na skály,odkud jsou nádherné vyhlídky na okolní přírodní krásy. 

Další relaxací je pro mne posezení po práci na zahrádce. Opět vypnu své motory,zařadím tichý chod a vnímám jen krásy zeleně a rostlin mnou vypěstovaných . Podotýkám, že zahrádka je pouze okrasná, pro relax jako stvořená .Tohle mi dává opravdu nejvíce. Příroda je  největším zdrojem na dobíjení baterek.

laponsko

V současné době mám odpočinek nedobrovolný. A to mne pěkně štve . Jsem už jako lvice v kleci, potřebuju aktivity , které mám ráda. Kompenzuju to pomalým klusem s pejskem po lese. Musím se dostat alespoň trochu do formy, nejsem přece žádné ,, mejdlo“. A práci na zahrádce zvládám také, jenže.... Chtěla bych baterky vybít pořádně

Ekleinovka
Text nebyl redakčně upraven


Umíte lenošit?

  • Jak nejraději lenošíte?
  • Umíte proflákat celý den?
  • Toužíte po lenošení a nemůžete?
  • A když si představíte prolenošený den, jak by vypadal?
  • Znáte nějakého lenocha?

redakce@zena-in.cz

Jednu z vás odměním. Knihami „Bratři sestry a jiná neštěstí“ od autorky Václavy Moravcové, kočičí krimi „Kočka s houslemi“ od Lydie Adamson a Diářem na rok 2013 s citáty Paula Coelho nazvané „Proměny“. To abyste si čas na lenošení mohly naplánovat.

Reklama