Každá maminka ví, že občas je při jízdě po městě i mimo něj dost práce i s jedním kočárkem, natož když máte dvě nebo více dětí najednou. V takové chvíli se výběr kvalitního, prostorného, ale zároveň snadno ovladatelného kočárku stává obzvláště důležitým. Nabídka sourozeneckých kočárků na trhu je dnes ale už mnohem lepší, než tomu bylo dřív. Pojďme se podívat na některé z nich.

ZOOM OD ABC DESIGN

www.babystar.czZoom je velmi oblíbený sourozenecký kočárek německé značky ABC Design. Je vhodný jak pro různě staré děti, tak pro dvojčátka. Podle nálady dětí nebo vaší potřeby ho s pomocí dvou sportovních nástaveb můžete různě modifikovat - děti mohou při jízdě koukat na sebe, nebo zkoumat svoje okolí. Pokud si pořídíte další příslušenství, jako třeba hlubokou korbu či autosedačku, můžete se Zoomem docílit spousty dalších kombinací. Navíc má Zoom od modelové kolekce 2012 stejně jako další vybrané kočárky ABC Design prodlouženou záruku ze dvou na tři roky. V dispozici je za 12.490 Kč na www.babystar.cz a vybrat si můžete ze čtyř barevných kombinací.

Autosedačky ze skupiny 0+, které lze pomocí adaptéru na Zoom připevnit:

  • Risus od ABC Design
  • Aton od Cybexu
  • Baby Safe Plus SHR II od Römeru
  • Cabrio od Maxi Cosi

TWINYX OD CYBEXU

www.babystar.czZnačka Cybex, jejíž kočárky si pro své děti oblíbily i holywoodské hvězdy jako Sarah Jessica Parker nebo Matt Damon, rozšířila svoji nabídku kočárků o kočárek pro dvojčata Twinyx. Podobně jako ostatní Cybex kočárky je Twinyx z lehké hliníkové konstrukce a představuje kombinaci praktičnosti a zároveň stylového vzhledu.

Před sluncem ochrání vaše miminka jednotlivě upravitelné stříšky, které vedle toho, že splňují přísný australský standard, mají originální kapsu na drobnosti. Twinyx, ač váží jenom 13,1 kilogramů a je široký 76 cm, představuje prostorný a pohodlný kočárek, ve kterém se bude vašim dětem určitě cestovat pohodlně.

Twinyx bude na českém trhu k dostání na www.babystar.cz od prosince 2011 za 7.890 Kč.

TRIPLETTE OD PEG PÉREGA

www.babystar.czJako opravdový řidič si budete přidat s trojčátky ve sportovním kočárku Triplette od Peg Pérega, který jde použít i se třemi autosedačkami téže značky. Ovládá se nastavitelným volantem a má zabudované řízení předních kol s možností aretace. Všechna čtyři kola o průměru 30 cm jsou odpružená a brzdy na zadních kolech jsou centrálně řízené. Triplette sportovní nástavby pořídíte za 13.290 Kč a podvozek, na který je možné připevnit také autosedačky, za 5.790 Kč na www.babystar.cz.

Všechny uvedené kočárky a další kojenecké a dětské zboží najdete na www.babystar.cz

Reklama