Německá značka ABC Design potěší rodiče malých dětí hned dvojnásobně. Vybraným kočárkům z nové kolekce prodloužil ABC Design záruku ze dvou na tři roky a ve spolupráci se značkou Cybex připravili adaptér, díky kterému jde snadno nasadit autosedačku Aton na ABC Design kočárky a vytvořit si tak komfortní travel systém.

babystar

Autosedačka Aton od Cybexu, která disponuje patentovanou zvýšenou ochranou proti bočnímu nárazu, je každoročně úspěšná v testech zjišťujících bezpečnost dětských sedaček. Velmi dobré hodnocení získala jak od německého automotoklubu ADAC, tak i od magazínu dTest, který čeští spotřebitelé dobře znají. Aton patří do autosedaček skupiny 0+ a je určen pro miminka do cca 18 měsíců věku nebo do zhruba 13 kilogramů váhy.

babystar

Díky adaptéru Aton snadno nasadíte například na tříkolový sportovní kočárek 3-Tec, který se rovnou prodává spolu s hlubokou korbou. Miminku zvyšuje komfort odpružení pod sedadlem, rodiče ocení výškově nastavitelnou teleskopickou rukojeť a také přední kolo s možností aretace. 3-Tec je navíc velice skladný a ve složeném stavu zabere opravdu málo místa.

babystar

Podobně jako 3-Tec, i kočárek Viper 4S upoutává výraznými barvami a moderním designem. Jedná se o čtyřkolový kočárek s nafukovacími koly, která výrazně usnadňují manipulaci. Přední dvojice kol je otočná o 360 stupňů s možností aretace. Sedačka sportovního Viperu jde položit do úplného lehu a kočárek je tak vhodný pro děti od 6 měsíců. Pokud si přikoupíte hlubokou korbu, využijete Viper již od narození.
Vedle Atonu lze na Viper 4S i 3-Tec s pomocí adaptéru nasadit také autosedačku Risus z vlastní produkce firmy ABC Design, dále autosedačku Baby Safe Plus II SHR od Römeru či Cabrio od Maxi Cosi.

Doporučené prodejní ceny:

Viper 4S: 6.699Kč, hluboká korba ke kočárku Viper 4S: 2.290 Kč
3-Tec: 9.690 Kč
Aton: 2.790 Kč

Kočárky i autosedačku a další dětské zboží najdete na www.babystar.cz. Produkty ABC Design naleznete na oficiálních stránkách značky http://www.abc-design.de/cz, které jsou nově i v českém jazyce.

 

Reklama