píše naše čtenářka s nickem Jukl. Její rodiče šetřili a preferovali důležitější věci, než jsou drahé hračky. A tak si svůj dětský sen možná splní, až se jí narodí nějaká vnučka.

Krásný den všem, píši vám krátký příspěvek na téma „Hračky mého dětství.“

Jsme s bratrem dva sourozenci. Naši rodiče už byli poněkud starší, když jsme se narodili. Naše maminka preferovala jídlo, ošacení a obutí, věci do školy, něco ušetřit a potom možná nějakou tu hračku. Samozřejmě jsem měla nějaké panenky, bratr autíčka či pistole. Vzpomínám, jak jsme si vyprosili hru Kloboučku hop. Určitě jsme měli karty a hru Člověče nezlob se.

Strašně jsem si přála pro panenku kočárek, ale ten jsem nikdy nedostala. Přítel si ze mě dělá legraci, když v hračkárně okukuji ty nádherné kočárky, a prý si splním sen, až budu kupovat dárek pro své budoucí vnučky (mám dva syny, zatím oba svobodní). Doufám, že se zadaří...:-)

Bratr vždycky chtěl autodráhu, také se mu sen splnil až po letech, kdy se mu narodil syn. Jen co trochu povyrostl, dostal k Vánocům od tatínka autodráhu. A kdo si nejvíc vyhrál? No přece můj bratr...

Hračka z dětství mi žádná nezbyla, jen spousta knih Byla jsem docela velká čtenářka, odebírala jsem i různé dětské časopisy. Knihy podědili moji synové a snad někdy v budoucnu udělají radost mým vnoučatům...

Posílám ještě svou fotografii, na které mi jsou tři roky a dostala jsem k narozeninám nádhernou tříkolku...

tříkola

S pozdravem a přáním hezkého dne¨

Jukl

Milá Jukl, tříkolka je také pěkná, i když byste tenkrát raději ten kočárek

Text nebyl redakčně upraven

S jakou nejmilejší hračkou se pochlubíte vy, milé ženy-in? Bude to něco zvláštního a výjimečného? Nebo jste si nejraději hrála s kočárkem a panenkou? Měla jste i nějaké „klučičí“ hračky? Jaké? Zbyla vám nějaká hračka z dětství až do dospělosti?

Napište nám. Na vaše příspěvky se těším na adrese: redakce@zena-in.cz

 

Reklama