Máme tady první čtenářku, které tato zima docela vyhovuje. Dokonce zahřívá i svého zimomřivého muže. Děkujeme za příspěvek na dnešní téma

Pěkný mrazivý prosinec. No, dneska ráno bylo opravdu hodně mrazivé, při pohledu na teploměr, který ukazoval -16°C, se jednomu ani nechtělo vystrčit nos z domu. Ale i pokud musím, není třeba, abych se nějak zvlášť nabalovala. Mám nějaké jiné "vytápění" než ostatní, mně je celkem teplo pořád. Takže nějaké spodní prádlo, natož termo, u mě nepřipadá naprosto v úvahu.

Dokonce od dob, kdy jsem se osamostatnila od maminčiných rad, jsem jednou provždy vyházela ze svého prádelníku všemožné košilky a už jsem nikdy nic takového na sebe nevzala. A to mám lehce za padesátkou.

Nosím běžné rukavice, protože stejně mě nakonec zebou ruce ve všech. Ale krk musím mít omataný šálou, to ano, ten po tom přímo volá.....ještě šálu, nezapomeň ! Zima mi nevadí, ale neříkám to před mým mužem nahlas, ten jí totiž z duše nesnáší. Jak napadne první sníh, už má z toho "kopřivku" a tak se raduju z chumelenic a jiskřivého sněhu jen v duchu. Svojí stále teplou rukou zahřívám jeho věčně ledovou.

A je nám dobře oběma i bez spodního prádla. Teda pozor - aby nedošlo k omylu, to obvyklé prádlo samozřejmě nosíme, ale žádné "jégrovky".

Příjemnou zimu přeje všem kobližka.

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.

Tak to budete dnes asi jednou z mála, která je takhle horkokrevná.

Jak prožíváte zimu vy, milé ženy-in? Máte ji ráda, nebo byste nejraději zalezla a nevycházela? Čím se zahříváte v těchto dnech? Nosíte nějaké speciální oblečení, nebo jste otužilá? Kde na těle snášíte zimu nejhůř? Co musíte mít v teplě v každém případě? Máte nějaký recept, jak zahnat zimu? Co je "drtič mrazu" pro vás?

Napište nám na dnešní téma

redakce@zena-in.cz

 

 

Reklama