K seriálovému tématu vyjádřila svůj zdravý názor i čtenářka s nickem kobližka. A který seriál patří k jejím nejoblíbenějším? To se dozvíte v jejím příspěvku.

PRO NĚKOHO NEODMYSLITELNÁ SOUČÁST DNE, JINÉMU TO NIC NEŘÍKÁ

Tak já bych to asi roztřídila.Na ty každodenní seriály,které někoho nutí,aby byl pořád v tu danou dobu přikovaný u televize a už se to pro něj stalo drogou,ačkoliv děj nic moc.Co bychom taky mohli čekat od seriálu,který běží třeba už pět let den co den.A pak jsou tu seriály,já jim říkám ukončené a některé z nich stojí za to,aby se na ně člověk podíval i několikrát.

To že asi seriál všech seriálů zůstane pro mnoho z nás NEMOCNICE NA KRAJI MĚSTA,je možná fakt.Ten,kdo je tímhle seriálem „odkojený“,možná hůře přijímá ty rychlokvašky.Mě třeba vadí,když se náhodou u někoho zastavím v době,kdy běží Ulice,tak není schopný ani vypnout televizi. Hotová mánie.Tohle nějak nechápu.Tu závislost.Tu potřebu sledovat cizí vymyšlené osudy. Tu neslušnost vypnout v době návštěvy televizi.

Já se samozřejmě taky ráda podívám na dobrý seriál a kdybych měla namátkou jmenovat,tak by to byl třeba Náhrdelník, Cirkus Humberto,F.L.Věk, Zdivočelá země, Taková normální rodinka, Četnické humoresky. Asi nemá cenu jmenovat dál.

Co mě vadí nejvíc,že televizní program je přesně rozdělený,vím,že v pondělí běží tenhle seriál,v úterý zase tamten,středa je zasvěcená jinému,ve čtvrtek pokračuje ten úterní a tak to jde celý týden.To je teda nadílka. Jeden seriál mi přijde hodně pod čáru,ale nebudu ho jmenovat,stačí,když napíšu,že tam hraje M.Dejdar.Ale je to o vkusu a já neříkám,že ten můj je zrovna správný. Je jen asi jiný.A to je dobře.Jak by to vypadalo,kdyby se nám všem líbilo jedno a to samé....no řekněte,to by byla vážně nuda.

Tak se mějte fajn a dejte přednost setkání s přáteli před seriálem.

Zdraví kobližka.

P.S.Nenechte si zotročit život seriálem!

Pozn.red. : Text nebyl redakčně upraven

___________________

Máte dobrý vkus. (Já „ten s tím Dejdarem“ taky nemusím :-)), ale jak jste správně podotkla, nejde, aby se všem líbilo to samé.
Děkuji za Váš seriálový příspěvek a přeji hezký den.
Saša

 

Tématem dnešního dne 16. listopadu jsou: Televizní seriály
Téma pro dlouhé podzimní a zimní večery jako stvořené.

  • Který televizní seriál patří k vašim nejoblíbenějším?
  • Srovnáváte kvalitu současných seriálů s těmi minulými?
  • Máte radši naše televizní seriály nebo zahraniční?
  • Sledujete i animované seriály?
  • Vzpomene si ještě některá z vás na Majku z Gurunu :)
  • A co takový F. L. Věk?
  • Anebo Okresní přebor anebo Comeback?
  • Jé, a teď jsem si vzpomněla i na moji milovanou Takovou normální rodinku, podle mě pokračování po x letech už byl pěkný prů…
  • Mělo by se vůbec pokračovat v natáčení dalších sérií?
  • Nemusíme chodit daleko, např. taková Nemocnice na kraji města.

Na mysl se mi derou desítky, ba stovky seriálů.

Nenechávejte mě v tom a pište.
Pište na redakční e.mail: redakce@zena-in.cz

Jednu z vás odměním malým dárkem. Co si dáme k televizi? Kávičku v hrníčku. A když nás nebude seriál bavit, vypneme ho a přečteme si knížku. Pro jistotu posílám dvě.

darecekk

 

Reklama