Bulvár

Knižní tip na čtvrtek: Hravá škola hezkého chování

Anetčina babička ovládá důležité umění - hezky se chovat k lidem a udržovat dobré vztahy. Nauč se to od ní! Nečekej ale žádné mravoučné kázání. Babička má svoje moudré povídanky, básničky a chytré otázky. O čem že ta babička vlastně vypráví? O ničem menším než o lásce, skromnosti, odvaze, odpuštění...

Někdy v životě obtížně rozeznáváme, co je špatné a co dobré. Nauč se to rozlišovat! Příběhy v této knížce ti pomohou. Začti se a snadno pochopíš, že není vůbec těžké pomáhat, obdarovávat, usmívat se, být trpělivý, přát druhým vše dobré.

Tahle moudrá knížka Zuzany Pospíšilové potěší nejen pohádkami a básničkami, ale také vtipnými ilustracemi Michala Sušiny.

 

kniha

 

Počet stran 88, MOC 229 Kč

Vydala Grada Publishing, a.s.

 

 

   
10.07.2014 - Knihy - autor: Hana Novotná

Komentáře:

 1. [2] slávenka [*]

  to může být moc hezká knížka pro dětiSml22Sml16

  superkarma: 0 10.07.2014, 22:30:47
 2. [1] libuno [*]

  Babička většinou bývala zdrojem životních vědomostí, zkušeností, poznatků. Děti byly odrostlé, babička měla čas na vnoučata, ráda jim předávala mnoho rad ze svého života. Já též nezapomenu na svoji babičku, kterou jsem měla moc ráda. Ona se mnou zpívala, vyprávěla o životě před 2. světovou válkou, četla mi knihy, měla na mě veliký pozitivní vliv. Byla trochu jiná doba. Snad i klidnější. Nebyla to doba počítačů, reklam v televizi, honbou za tím, co kdo má lepšího. Byla mi velkým vzorem.

  Jak již sám název knihy napovídá, jistě půjde o hezké i poučné čtení. Teď jen jde o to, kolik dětí se najde, aby si knihu přečetlo, kolik dětí si ponaučení vezme k srdci. Ony příklady táhnou, je důležité mít také rodiče, kteří jsou vzorem pro své děti.

  superkarma: 0 10.07.2014, 15:00:47

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme