Pokud vaše děti ještě nenašly cestu ke čtení, můžete to zkusit s těmito novými knihami. Čekají je různá dobrodružství, neocenitelné návody i příhody jednoho zvláštního mužíčka...

PŘÍHODY DUBOVÉHO MUŽÍČKA

Jak si Slávek načaroval dubového mužíčka  

deb

Víte, kdo se ukrývá ve větvích dubu?
Když si Slávek jednoho dne psal domácí úkol pod dubem, ze stromu mu přímo do sešitu spadl malý žalud. Ale ne ledajaký, vyklubal se z něho totiž dubový mužíček. Myslíte si, že Slávka potkalo velké štěstí? Kdepak! Dubový mužíček vnesl Slávkovi a jeho kamarádce Jiřce do života spoustu zmatků a trampot. Jak veselé dobrodružství skončí, když na pomoc přispěchají kocour Uhlík a pes Princ?

Počet stran - 72, formát - 166x230 mm, váz., 229 Kč

NEOCENITELNÉ NÁVODY

Už to zvládnu! 

uz

 Kniha plná neocenitelných návodů pro děti. Složitými i běžnými situacemi, které se mohou v životě přihodit, provází děti Jonáš s mladší sestrou Gábinou. Jonášovi je deset let, Gábině sedm. Protože je Jonáš starší, občas musí sestře s něčím pomoci nebo poradit. Jednou ho napadlo, že by ty rady mohly být užitečné i pro ostatní, a tak se rozhodl, že si všechny trampoty a řešení, jak na ně, sepíše. Protože když pak někdo třeba narazí na podobnou situaci jako on s Gábinou, možná mu pomůže, když si přečte, co má udělat, když ....

S touto knížkou se děti naučíte překonávat potíže a rozvíjet samostatnost.

Počet stran - 64, formát -  166x230 mm, brož., 199 Kč

NEČEKANÁ SETKÁNÍ A DOBRODRUŽSTVÍ

Dobrodružné výpravy do minulosti – Husité – Ve znamení ...

 hus

Kouzelný atlas přenese Báru přímo na Vítkov, kde se právě schyluje k bitvě. Vydejte se společně s Bárou do husitského města Tábora a zažijte nečekaná setkání a dobrodružství.

Počet stran – 184, formát -  125x195 mm, váz., 179 Kč

POČÁTEK NOVÉHO VĚKU MAGIE

Věk magie – Bájná pečeť      

 vek

Svět se mění. V troskách bájné Atlantidy, hluboko pod hladinou moře, rozlomila skupina kouzelníků prastarou pečeť, aby vyhlásila počátek nového věku magie. Dochází ke znepokojivým změnám, které mohou mít za následek ničivý chaos. Podaří se mladému reportérovi Jonathanovi odhalit tajemství starého Londýna, za jehož zdmi se ukrývají bájné bytosti, duchové a lidé s nadpřirozenými schopnostmi? Jak s tím souvisí smrt jednoho z největších kouzelníků? A je ještě vůbec šance na zvrácení osudu a záchranu světa tak, jak ho známe?

První díl napínavé trilogie. 
Počet stran – 424, formát -  145x208 mm, brož., 369 Kč

Kompletní přehled nabídky naleznete na www.fragment.cz

redakční zdroje

Reklama