Bulvár

Knižní novinky pro nás i naše děti

knihaKrejčí Jan, Filcík Gabriel
EMA MÁ EMU

Nová barevná obrázková knížka osvědčené autorské dvojice je určena všem dětem, které si chtějí zábavnou formou osvojit znalost abecedy. Veselé básničky obsahují velký počet slov začínajících na to které písmeno: Pod meruňkou mír a klid, morče přišli navštívit, motýl s můrou, svojí paní, myš jim chystá uvítání. Začínající čtenáři si mohou v textech vyhledat písmenko, sami či s pomocí rodičů si text přečíst a pak vyhledat patřičná slova ještě v obrázku. Pro nejmenší čtenáře.

Vydala Euromedia Group k.s., Knižní klub
K dostání v knihkupectví a na www.bux.cz.

David Simon
UZDRAVTE SE LÁSKOU

knihaSchopnost dávat a přijímat lásku ovlivňuje všechny stránky života a samozřejmě působí na lidské zdraví. David Simon čtenářům ukazuje, jak se mohou zbavit některých bolestných představ a vzpomínek, které vedou k duševním potížím a fyzickým chorobám. Kdo se od nich dokáže očistit, má šanci překonat omezení, která nám brání žít zdravě a spokojeně.

David Simon - spoluzakladatel a vedoucí lékař známého The Chopra Center for Wellbeing - patří k průkopníkům nových trendů, prosazujících propojení tradiční západní medicíny s alternativními postupy. Stal se uznávanou autoritou na holistický přístup k léčbě, který zahrnuje také emoční a duchovní stránku. Je úspěšným autorem několika knih.

Vydala Euromedia Group k.s., Knižní klub
K dostání v knihkupectví a na www.bux.cz.

   
16.08.2011 - Knihy - autor: (red)

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?

Náš tip

Doporučujeme