Pokud máte rádi knížky a zajímáte se o knižní novinky, pak vám přinášíme tipy od Knižního Klubu: Astrologický kalendář, Třináct relikvií, Imámova dcera a Dvorní šašek a čerodějnice...

ASTROLOGICKÝ KALENDÁŘ
Antonín Hrbek

knihyMimořádná příručka z pera renomovaného astrologa umožní čtenářům seznámit se rok po roce s osobními vyhlídkami a zjistit, zda nám bude přát štěstí i zdraví a kynout štěstí v osobním i profesním životě. Každý z nás tedy získá výhodnou možnost pročíst si přehledně sepsané charakteristiky, řídit se jimi a vzít v úvahu prověřená doporučení. Pak už je jen na nás, jak dokážeme vzít osud do svých rukou.
Formát: 125 x 200 mm, 160 stran.

Vydala Euromedia Group k.s., Knižní klub
Více na: http://www.bux.cz/knihy/128763-astrologicky-kalendar.html
Koupíte v knihkupectví a na www.bux.cz.

TŘINÁCT RELIKVIÍ
Michael Scott, Colette Freedmanová

knihyTřináct prastarých relikvií, tajuplných, nesmírně mocných magických předmětů, které dokážou vykonat zázraky, ať už v dobrém, či ve zlém, bylo naposledy pohromadě za časů krále Artuše. Tehdy byly používány k vyhnání pokolení démonů z tohoto světa a k uzavření průchodu, který svět lidí a svět démonů spojuje. Boj s démony stál krále Artuše život. Čas statečných rytířů pominul a relikvie byly rozděleny mezi Strážce, potomky původních držitelů relikvií. Jejich rodiny střežily posvátné předměty přes dva tisíce let. Nyní však potomky těchto rodin kdosi začal bez milosti vraždit a snaží se relikvie opět shromáždit. Jedna ze Strážkyň před smrtí svěří tajemství Sarah, mladé bankovní úřednici, a pověří ji, aby zprávu předala Owenovi, který se má stát příštím Strážcem. Nepodaří-li se Sarah a Owenovi Strážce shromáždit a zachránit relikvie, nastane konec světa a démoni se vrátí na tento svět. Ten, kdo je držitelem relikvií, má tak ve svých rukou příští osud světa.
Formát: 145 x 210 mm, 336 stran.

Vydala Euromedia Group k.s., Knižní klub
Více na: http://www.bux.cz/knihy/117956-trinact-relikvii.html
Koupíte v knihkupectví a na www.bux.cz.

IMÁMOVA DCERA
Hannah Shah

knihyHannah Shah se narodila v Londýně v rodině pákistánských přistěhovalců. Otec je imám a v muslimské komunitě požívá velkou vážnost, ale pod nátěrem svatého muže se skrývá násilník, který si svou krutost vybíjí nejprve na manželce a pak dceři. Holčičce je šest, když ji otec poprvé udeří, a následujících deset let dívku s neuvěřitelnou vynalézavostí a krutostí týrá a sexuálně zneužívá. Když Hannah v šestnácti zjistí, že se ji proti její vůli chystají provdat do Pákistánu, kde by ji nejspíš čekala smrt, sebere odvahu a rozhodne se uprchnout z domu.
Formát: 125 x 200 mm, 240 stran.

Vydala Euromedia Group k.s., Ikar
Více na: http://www.bux.cz/knihy/107946-imamova-dcera.html
Koupíte v knihkupectví a na www.bux.cz.

DVORNÍ ŠAŠEK A ČARODĚJNICE
Siegfried Obermeier

knihyDramatické události odehrávající se kolem Anežky Bernauerové, milenky a pravděpodobně i první manželky bavorského korunního prince Albrechta III., autor zpracoval ve zcela novém a neobvyklém pohledu. Krásnou lazebnici uvrhne do neštěstí z pomstychtivé žárlivosti hrbatý dvorní šašek.
Formát: 125 x 200 mm, 224 stran.

Vydala Euromedia Group k.s., Knižní klub
Více na: http://www.bux.cz/knihy/107496-dvorni-sasek-a-carodejnice.html
Koupíte v knihkupectví a na www.bux.cz.

Reklama