Nevíte, co dát pod stromeček? Kupte knihu. Nakladatelství Euromedia Group k.s., Knižní klub nabízí dvě zajímavé novinky.

František Nepil

Pohádky z pekelce

pek

Pekelec není žádná „strážnice pro čerty“, jak píše sám autor, ale vyhřáté místo za pecí, kde sedávaly děti a poslouchaly děsivé i veselé příběhy. Sbírka pohádek Františka Nepila vychází již poněkolikáté a je docela jisté, že nezklame ani další generaci malých čtenářů. Přečtěte si o kaštanu, který touží stát se vánočním stromečkem, o pytlačícím brejlovci, o holoubkovi, který pracoval na poště, nebo o kropenaté slepičce, která se učila zpívat. Originální texty všemi milovaného, ryze českého autora vás jistě nezklamou.

Formát: 185 x 240 mm, 72 stran

Vydala Euromedia Group k.s., Knižní klub

Více na: http://www.bux.cz/knihy/120543-pohadky-z-pekelce.html
Koupíte v knihkupectví a na www.bux.cz .

 

Jamie Cat Callanová

Jak Francouzky hledají štěstí

frFrancouzky vědí, jak se radovat ze života a slastně si vychutnat každý jeho okamžik. Když Jamie cestovala po Francii, zjistila, že Francouzky – ať lékařky, majitelky obchodů nebo ženy v domácnosti – se nezatěžují tím, zda jsou dost štíhlé, dost mladé a dost úspěšné. Stárnou s grácií a stále se o sebe starají. Vědí, jak udržovat život v rovnováze. Autorka vám s moudrostí i humorem poradí, jak se stát menšími konzumenty a více si užívat, jak za pár drobných vypadat jako za milion euro, jak flirtovat po francouzsku a znovu objevit ženskou záhadnost.

Formát: 125 x 200 mm, 216 stran

Vydala Euromedia Group k.s., Ikar

Více na: http://www.bux.cz/knihy/116635-jak-francouzky-hledaji-stesti.html
Koupíte v knihkupectví a na www.bux.cz .

tisková zpráva

Reklama