Viki Perryová má konečně úžasných třináct let! V Nakladatelství JOTA vychází knižní novinka z ediční řady Pro děti a mládež. Pokračování úspěšné řady autorky Lauren Myracleové o mladičké Viki, která právě prochází pubertou...

  • 13Lauren Myracleová
  • TŘINÁCT
  • Třetí díl neobyčejného deníku obyčejné holky

Viki v tomto zásadním roce svého života zažije opravdu pozoruhodné věci -- mimo jiné okusí první pořádný polibek, nechá si růst vlasy kvůli dobročinnosti, uvědomí si, jak je důležité mít kamarádky na život a na smrt, a v okamžiku, kdy si její kluk až podezřele hodně všímá jisté dívky s kroužkem v nose, všem ukáže, že má zdravé sebevědomí a ví, co chce.

A ani doma u Perryů není nouze o vzrušení, neboť sestra Sandra končí studia, šestiletý bráška se rozkoukává po „velkém" světě, máma čeká neplánované miminko a je neustále v jednom kole, zatímco táta se snaží svými tradičními vtípky vzbudit úsměv na rtech každého člena Perryovic rodinky.

Třetí pokračování mimořádně úspěšné série bestsellerové autorky Lauren Myracleové navazuje na populární tituly JEDENÁCT a DVANÁCT, ale pobaví vás i zcela samostatně.

Viki má totiž nezapomenutelný smysl pro humor a její kuráž a optimistický pohled na svět jsou nakažlivé.

Na další Viktorčiny napínavé a zábavné životní peripetie se můžete těšit v dalším pokračování s příznačným názvem ČTRNÁCT.

pevná vazba s přebalem / 220 stran / běžná cena 198 Kč

O autorce:

Lauren Myracleová se narodila roku 1969, má tři sestry a tři bratry, také tři kočky a dnes už i tři děti a jednoho manžela.
Údajně si stále něco píše už odmala a knížky s hlavní hrdinkou Viki tvoří jen malou část její tvorby.

V Nakladatelství JOTA již vyšlo:

  • 11Lauren Myracleová
  • Jedenáct
  • Neobyčejný deník jedné obyčejné holky

Viki je vtipná, citlivá, svébytná a hlavně v březnu oslavila JEDENÁCT!

A právě v den jedenáctých narozenin se pro nás otevírají stránky poutavého Viktorčina deníku, ve kterém si hrdinka měsíc po měsíci s vtipem a břitkými postřehy zaznamenává své potíže s pubertální, náladovou starší sestrou, legrácky s mladším bráškou, nedorozumění s někdy nedůvtipnými rodiči, trable s novou, namyšlenou rivalkou Gábinou či narůstající odcizení mezi ní a nejlepší kamarádkou Amandou.

  • 12Lauren Myracleová
  • Dvanáct
  • Druhý díl neobyčejného deníku obyčejné holky

Viki, veselá, milá a vtipná hrdinka populární knihy JEDENÁCT, je zase o rok starší a dospělejší.

Ovšem její někdy spíše úsměvné, jindy vážnější trable a nedorozumění s rodiči, sourozenci, ale hlavně kamarádkami současnými i bývalými a těmi, s nimiž se nikdy přátelit nehodlá, jí život rozhodně neulehčují.

Viki zjišťuje, jak hořce chutná zrada ze strany blízkého člověka, ale zakouší i stud nad svým chováním, když i ona dokáže ublížit.

A navíc si musí zvyknout na spoustu novinek, jako jsou například lesky na rty, noví spolužáci, letní tábory, ženské prádlo a hlavně KLUCI!

Reklama