Knížka a dovolená k sobě patří. Při lenošení si vždy uděláme čas na to, přečíst si hezkou knížku. Jaké tituly od vydavatelství Knižní Klub vám nyní chceme doporučit?

BYLA JSEM SVĚDKYNÍ VRAŽDY ZE CTI

Nourig Apfeldová

Nourig Apfeldové bylo sedm let, když opustila se svou rodinou Sýrii a odjela do Německa. Její sestra Wafa se záhy začala bouřit proti přísným pravidlům muslimských rodičů. Svou touhu po svobodě nakonec po letitých střetech zaplatila životem: v roce 1993 ji vlastní příbuzní zavraždili. Nourig se stala nedobrovolným svědkem vraždy a pak uprchla - ze strachu, že i jí hrozí stejný osud. Díky své silné vůli a neotřesitelné víře se rozhodla začít nový život. Po letech ji však její vlastní minulost přece jen dostihla...

Byla jsem svědkyní vraždy ze cti

Formát: 125 x 200 mm, 224 stran.

Formát: 125 x 200 mm, 224 stran.

 Vydala Euromedia Group k.s., Ikar

 Více na: http://www.bux.cz/knihy/107196-byla-jsem-svedkyni-vrazdy-ze-cti.html     

 Koupíte v knihkupectví a na www.bux.cz.

MOTIV KONÍ

Dick Francis

Charles Todd je anglický malíř, známý portréty dostihových koní. Především je to ale muž se smyslem pro spravedlnost. Vražda Reginy Stuartové, manželky jeho bratrance Donalda, která se, jak to vypadá, připlete do cesty zlodějům, a požár v domě bohaté vdovy Maisie jej proto nemohou nechat chladným - zvlášť když se následné policejní vyšetřování zaměří pouze na nervově se hroutícího Donalda. S přáteli Jikem a Sárou se proto pouští do pátrání na vlastní pěst, jež je přivede na stopu skupiny padělatelů obrazů a nesmlouvavých podvodníku velkého kalibru. Záhy je jasné, že střet je nevyhnutelný...

Motiv Koní

Formát: 145 x 227 mm, 208 stran.

 Vydala Euromedia Group k.s., Knižní klub

 Více na: http://www.bux.cz/knihy/123735-motiv-koni.html     

 Koupíte v knihkupectví a na www.bux.cz.

TRAPASY PO FRANCOUZSKU

Tanja Kuchenbeckerová

Autorka se ve své knize chce se čtenáři podělit o své bohaté zkušenosti. Vtipně rozebírá četné nástrahy, které na cizince ve Francii číhají, a radí, jak se vyvarovat zbytečným trapasům a průšvihům, jak si v ožehavých situacích zachovat důstojnost a být zkrátka „in“. Snaží se nahlédnout za oponu „francouzských tajemství“ a zjistit, proč jsou Francouzi tak odlišní a co všechno se od nich můžeme naučit.

Trapasy po francouzsku

 Formát: 125 x 200 mm, 232 stran.

 Vydala Euromedia Group k.s., Ikar

 Více na: http://www.bux.cz/knihy/107763-trapasy-po-francouzsku.html     

 Koupíte v knihkupectví a na www.bux.cz.

 Formát: 125 x 200 mm, 176 stran.

ZÁKON PŘITAŽLIVOSTI V PRAXI

Robert Doyle

Autor se spolupodílel na úspěšném díle Rhondy Byrne Tajemství. Zabývá se osobnostním rozvojem a je zastánce kreativního sebevyjádření. Jeho kniha je postavená na principech zákona přitažlivosti a klíčové slovo je zde rezonance: Do života přitahujeme to, s čím jsme ve vibrační rezonanci. Autor podrobně popisuje, jak se napojit na správnou frekvenci a využít energii vesmíru tak, abychom dosáhli všeho, co si přejeme.

Zákon přitažlivosti v praxi

 Vydala Euromedia Group k.s., Ikar

 Více na: http://www.bux.cz/knihy/107944-zakon-pritazlivosti-v-praxi.html     

 Koupíte v knihkupectví a na www.bux.cz.

TAK CHLADNÁ ŘEKA

Michael Koryta

Tak chladná řekaNadějný, ale neúspěšný filmař Eric Shaw má natočit dokument o miliardáři Campbellu Bradfordovi, jehož dětství a mládí v zapadlém lázeňském městečku v Indianě halí tajemství. Jediným vodítkem je stará láhev místní minerálky. Po příchodu do West Badenu začnou Erika pronásledovat vize minulosti, výpadky vědomí a prudká závislost na obsahu záhadné láhve, ze které se ze zvědavosti napil. Zároveň si znepřátelí posledního Bradfordova potomka Josiaha... a městečko záhy zasáhne ničivé tornádo. Gradující psychothriller se sugestivní atmosférou, hororovými prvky a zápletkou na hraně paranormálna nezapře inspiraci klasikem žánru Stephenem Kingem - spíše než na potoky krve však sází na plíživý děs ze zla, jenž se skrývá v hlubinách lidské duše. Kniha je stejně brilantně napsaná jako dva předchozí tituly tohoto nadějného amerického autora (který má mimochodem české kořeny) - Dnes večer jsem se rozloučila a Hymna zármutku.

 

Formát: 125 x 200 mm, 448 stran.

 Vydala Euromedia Group k.s., Knižní klub

 Více na: http://www.bux.cz/knihy/105076-tak-chladna-reka.html     

 Koupíte v knihkupectví a na www.bux.cz.

PRASKLÉ ZRCADLO

Agatha Christie

Prasklé zrcadloSlečna Jane Marplová prožívá snad až příliš poklidné dny v St. Mary Mead a touží po rozptýlení. Náhoda ji svede dohromady s Heather Badcockovou, znalou nejžhavějších místních klepů - především o filmové hvězdě Marině Greggové a jejím manželovi, režiséru Jasonu Ruddovi, nových obyvatelích Gossington Hall. Nedlouho poté se v jejich sídle koná dobročinný večírek - a jedna z návštěvnic na něm za podivných okolností umírá. Místní policie je bezmocná a Scotland Yard také s rozumem v koncích. Naštěstí mohou těžit z pozoruhodných postřehů slečny Marplové - a ta se nikdy nemýlí.

 

Formát: 120 x 200 mm, 248 stran.

 Vydala Euromedia Group k.s., Knižní klub

 Více na: http://www.bux.cz/knihy/108546-praskle-zrcadlo.html     

 Koupíte v knihkupectví a na www.bux.cz.

Reklama