Doba, kdy se na knihy stála fronta je už naštěstí pryč. Vybrali jsme pro vás top novinky, který by mohly vaše děti zaujmout.

Harry Potter a Kámen mudrců harry_mal

Rowlingová J. K.

Pro čtenáře od 9 let

Nová velkoformátová publikace nadchne zaryté fanoušky Harryho Pottera, kteří si ji rádi přidají do své sbírky. Svou cestu si ale jistě najde i do srdcí nových čtenářů, kteří v době vydání prvního dílu ještě ani nebyli na světě.

 

Naštěstí (ne)máme mlékoGaiman

Neil Gaiman

Pro čtenáře od 7 let

Je úplně obyčejný den a tatínek jde koupit mléko. Co bude následovat? Neuvěříte!Neil Gaiman je držitel desítek literárních ocenění a jeden z nejúspěšnějších spisovatelů žánrů sci-fi a fantasy. Jako autor mnoha bestsellerů pro děti i dospělé suverénně přechází mezi žánry. Kniha Naštěstí (ne)máme mléko je invenční a vzrušující fikcí pro děti a je plná propracovaných a nápaditých ilustrací Chrise Riddella.

odkaz-dracich-jezdcu-komplet-de-luxe-m

ODKAZ DRAČÍCH JEZDCŮ – Ch. Paolini – komplet de luxe

Christopher Paolini

Pro čtenáře od 11 let

Bestsellerová série Christophera Paoliniho Odkaz Dračích jezdců v luxusní obálce imitace kůže, se zlatou ražbou a kovovými doplňky! Výjimečná událost pro fanoušky celosvětově úspěšných románů Eragon, Eldest, Brisingr a Inheritance nyní ve sběratelském vydání s novou grafickou úpravou. Kniha bude bezpochyby ozdobou každé knihovny a skvělým dárkem.

Bumtarata!-2

Bumtarata na vrata!

Pro čtenáře od 4 let

Máte doma malé děti? A umí už nějaké říkadlo? Tato knížka vám přináší veselá lidová říkadla, která možná už znáte, ale i ty, která jsou méně známá. Říkejte si s hezkou knížkou plnou říkadel, která potěší nejen děti, ale i rodiče.

Reklama