Novinky

Knihovna má večery plné pohybu

Čtenářka Knihovna si na večery naplánovala cvičení i tance, a to dokonce 4x týdně. A k tomu chodí do divadla a na koncerty. Děkuji Vám Knihovno za příspěvek. Až si člověk říká, kde na to berete čas a energii…

Dobrý den Radku a všechny čtenářky,

mám velké štěstí, že jsem zdravá a mám ráda pohyb. Mé zaměstnání nepřináší stres a tolik mě nezaměstná, děti už nechodí do školy, takže mám ještě energii a čas zbytek dne strávit aktivně.

Domácnost neodbývám, naopak každý den si plním všechny povinnosti matky a manželky včetně každodenního vaření, nakupování atd. Po té 3x týdně chodím večer na cvičení do nedaleké tělocvičny.

A třešinkou na dortu je několikaleté docházení do večerních tanečních pro dospělé. Lekce probíhají jednou týdně a někdy o víkendu tančírna. Všem vřele doporučuji. Je to blahodárná aktivita, která utuží manželství. Některé večery mi spolknou návštěvy divadel, či koncertů. Je to tak cca 3x do měsíce.

Když mám volný večer, tak skouknu TV program, zda tam nestojí něco za shlédnutí. Dle mého vkusu to jsou romanticé filmy či kulturní pořady a filmy na čt art nebo dokumenty o cestování a přírodě. Ale to nekoukám se založenýma rukama, ale vytahuji žehlící prkno nebo košík se zašíváním.

Pokud mi žádný kanál nevyhoví, tak si sednu k pc a čtu si ve vašem magazínu a s nadějí výhry plním všechny soutěže. Když se sejdeme s manželem večer doma a nikam spolu nejdeme, tak ten tráví večer u televize přepínáním programů s notebookem na klíně. Ale nebojte, svůj program si prosadím.

Na knihu či časopis přijde až nakonec večera buď ve vaně či v posteli, kde po pár stranách usínám. Takže vášnivá čtenářka v posteli ani seriálová divačka zatím nejsem.

A můj ideálně strávený večer je bez domácích prací, buď u pěkného pořadu v tv se sklenkou dobrého vína a čokoládou nebo s knihou v posteli. Nebo ve společnosti své rodiny a přátel či v divadle. Občas se mi to splní.

Přeji všem klidné, pohodové a vysněné večery!

Knihovna


Dnes máme téma dne : Jak trávíte všední večery. Více k tématu, a co můžete získat za příspěvek, se můžete dovědět kliknutím na ZDE

Příspěvky posílejte na redakční e-mail:

redakce@zena-in.cz

   
26.02.2014 - Čtenářské příspěvky - autor: Radek Kříž

Komentáře:

  1. avatar
    [1] kobližka [*]

    Je bezva,jak jsi aktivní.Co ti závidím,to jsou ty taneční pro dospělé Sml67

    superkarma: 0 26.02.2014, 12:29:27

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?

Náš tip

Doporučujeme