.

Kniha „Vědomé milování“ předkládá zcela nový pohled na sex

Novinky

Kniha „Vědomé milování“ předkládá zcela nový pohled na sex

Radosti života je nejlepší vychutnat v klidu, pomalu a s plným vědomím. Platí to nejen o jídle, ale i o sexu. A právě technikám pomalého vychutnávání nejintimnější tělesné vášně se věnuje kniha Vědomé milování. Českým čtenářům se jí poprvé představuje úspěšná spisovatelka a lektorka Diana Richardson.

Novinka z nakladatelství Synergie Publishing vychází v řadě Umění milovat, která se věnuje lásce a jejímu plnému prožívání v oblasti těla i duše.

Chtělo by se zvolat: Konečně užitečná kniha o sexu!  Přirozená, upřímná, naprosto otevřená a daleko překračující popisy lásky jen jako náročného milostného tělocviku nebo jako podezřelého přemítání o „čakrách a duchovnu“.

Kniha Vědomé milování jasně a prakticky popisuje, jak se ponořit do zdroje naší základní životní síly, jak ve svém životě prohloubit sílu lásky a jak objevit vitalitu, radost a vášeň.

Zároveň předkládá zcela nový pohled na sex jako na vědomé milování, kdy se vášeň rozhoří postupně v celém těle, včetně mysli, očí i dechu. Kniha prozradí, jak v sobě probudit přirozený sexuální náboj, který vede k radostnému splynutí s druhým a který umí obohatit a rozšířit i naše vědomí. „Nejde jen o to, co děláme, ale jak to děláme,“ říká motto příručky určené pro ženy i muže, kteří by se rádi o své sexualitě a jejích možnostech dozvěděli víc. 

ruceee

Jak ale v české předmluvě upozorňuje populární sexkoučka a učitelka tantry Denisa Palečková, kniha Vědomé milování myslí i na ty, kteří o sex ztratili zájem, považují ho za nudný nebo na něj pro samou práci, starosti nebo i zlé předchozí zkušenosti nemají čas ani náladu. „Vědomé milování je jeden z nejsilnějších nástrojů pro nastolení tělesné i duševní rovnováhy. Pročišťuje naše zranění a stažení. Nechává rozpustit naše obavy. A odhaluje nám prostor plný zářivé radosti, blaženosti, výživy a lásky,“ říká Denisa Palečková, která knihu doporučuje všem věkovým generacím. Publikace obsahuje i deset kroků, jak probudit dřímající erotickou touhu, a doplňují ji i jednoduchá cvičení s obrázky pro milostnou inspiraci.

dkdkdd

Počet stran: 226

Doporučovaná MOC: 299 Kč

Vydalo: www.synergiepublishing.com

 

 

   
04.11.2014 - Redakční novinky - autor: Hana Novotná

Komentáře:

 1. avatar
  [6] Mickey Mouse [*]

  Barbucháč — #5 Sml79 Nejtěžšší je vědomě vypnout hlavu a nepřemýšlet! Sml30

  superkarma: 0 04.11.2014, 12:54:06
 2. avatar
  [5] Barbucháč [*]

  Sml52 hm hm, tak tedy nevím, co vlastně praktikuju, vědomé, nebo nevědomé?Sml80 naskakuje depréze a uvažuju o celibátu Sml32

  1. na komentář reaguje Mickey Mouse — #6
  superkarma: 0 04.11.2014, 12:22:07
 3. avatar
  [4] gerda [*]

  Mickey Mouse — #3díky, ale já hledala nějaký odkaz v češtiněSml16 Souhlasím s tím, že učit se lásku podle příručky je proti příroděSml22 Každý jsme přece jiný.

  superkarma: 0 04.11.2014, 11:37:48
 4. avatar
  [3] Mickey Mouse [*]

  gerda — #1 UTFG :-) Stačí hledat: Zde je odkaz na její vlastní prezentaci. A zde přehled knih.

  Autorku ani knihy neznám. Učit se lásku nebo sex podle učebnic mi připadá docela nepřirozené.

  1. na komentář reaguje gerda — #4
  superkarma: 1 04.11.2014, 11:22:07
 5. [2] knihovna [*]

  Já si myslím, že spoustě lidí by ta kniha mohla pomoci. Ve vztazích je hodně spěchu, odcizení, křivd, napětí. Lidem by pomohlo více se uvolnit, nespěchat a poddat se více lásce a jeden druhému. Sml16

  superkarma: 0 04.11.2014, 10:03:26
 6. avatar
  [1] gerda [*]

  Hledala jsem něco o autorce, pusto, prázdno...jen na jednom odkaze se mihla informace, že je původně vystudovaný právník. No, a začínám nabývat dojmu, že jediný, kdo sexu rozumí, jsou Američané (nebo že by byla odjinud?)Sml80 Ještěže nám to vysvětlí - a své peníze si za to určitě zaslouží.Sml57

  1. na komentář reaguje Mickey Mouse — #3
  superkarma: 0 04.11.2014, 09:53:48

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme