Radosti života je nejlepší vychutnat v klidu, pomalu a s plným vědomím. Platí to nejen o jídle, ale i o sexu. A právě technikám pomalého vychutnávání nejintimnější tělesné vášně se věnuje kniha Vědomé milování. Českým čtenářům se jí poprvé představuje úspěšná spisovatelka a lektorka Diana Richardson.

Novinka z nakladatelství Synergie Publishing vychází v řadě Umění milovat, která se věnuje lásce a jejímu plnému prožívání v oblasti těla i duše.

Chtělo by se zvolat: Konečně užitečná kniha o sexu!  Přirozená, upřímná, naprosto otevřená a daleko překračující popisy lásky jen jako náročného milostného tělocviku nebo jako podezřelého přemítání o „čakrách a duchovnu“.

Kniha Vědomé milování jasně a prakticky popisuje, jak se ponořit do zdroje naší základní životní síly, jak ve svém životě prohloubit sílu lásky a jak objevit vitalitu, radost a vášeň.

Zároveň předkládá zcela nový pohled na sex jako na vědomé milování, kdy se vášeň rozhoří postupně v celém těle, včetně mysli, očí i dechu. Kniha prozradí, jak v sobě probudit přirozený sexuální náboj, který vede k radostnému splynutí s druhým a který umí obohatit a rozšířit i naše vědomí. „Nejde jen o to, co děláme, ale jak to děláme,“ říká motto příručky určené pro ženy i muže, kteří by se rádi o své sexualitě a jejích možnostech dozvěděli víc. 

ruceee

Jak ale v české předmluvě upozorňuje populární sexkoučka a učitelka tantry Denisa Palečková, kniha Vědomé milování myslí i na ty, kteří o sex ztratili zájem, považují ho za nudný nebo na něj pro samou práci, starosti nebo i zlé předchozí zkušenosti nemají čas ani náladu. „Vědomé milování je jeden z nejsilnějších nástrojů pro nastolení tělesné i duševní rovnováhy. Pročišťuje naše zranění a stažení. Nechává rozpustit naše obavy. A odhaluje nám prostor plný zářivé radosti, blaženosti, výživy a lásky,“ říká Denisa Palečková, která knihu doporučuje všem věkovým generacím. Publikace obsahuje i deset kroků, jak probudit dřímající erotickou touhu, a doplňují ji i jednoduchá cvičení s obrázky pro milostnou inspiraci.

dkdkdd

Počet stran: 226

Doporučovaná MOC: 299 Kč

Vydalo: www.synergiepublishing.com

 

 

Reklama