Bulvár

Kniha, která vás nadchne: Toltécké umění života a smrti

Nová kniha Dona Miguela Ruize Toltécké umění života a smrti vychází pouze u nás v exkluzivní světové premiéře! V románu, který je završením celoživotního učení, don Miguel Ruiz odhaluje nejskrytější zákoutí své mysli a svého srdce a prizmatem svých zkušeností objasňuje hlubší rozměry toltéckého umění vědomí a transformace.

„Naslouchejte, pozorujte a nebojte se změnit svůj vlastní svět. Záleží jen na vás.“ – don Miguel Ruiz

tolte

Ve světové premiéře vyjde nová kniha TOLTÉCKÉ UMĚNÍ ŽIVOTA A SMRTI dona Miguela Ruize a Barbary Emrys pouze u nás a jenom v češtině. Stane se tak ve středu 16. září. V anglické verzi vyjde v USA až na konci října. Knihu vydává exkluzivně nakladatelství  HarperCollins Polska. Do češtiny TOLTÉCKÉ UMĚNÍ ŽIVOTA A SMRTI přeložil Kamil Pinta (The Toltec Art of Life and Death/ El Arte Tolteca de la Vida y la Muerte).

Don Miguel Ruiz je českému čtenáři velmi dobře známý. Kniha ČTYŘI DOHODY, které se po celém světě prodalo více než více než 7 milionů, oslovila i spoustu čtenářů u nás. Inspirovala i Jaroslava Duška k realizaci stejnojmenného divadelního představení. Kniha TOLTÉCKÉ UMĚNÍ ŽIVOTA A SMRTI nechá čtenáře nahlédnout do mysli duchovního mistra a s bezpříkladnou otevřeností vykresluje jeho osobní vývoj.

V románu, který je završením celoživotního učení, don Miguel Ruiz odhaluje nejskrytější zákoutí své mysli a svého srdce a prizmatem svých zkušeností objasňuje hlubší rozměry toltéckého umění vědomí a transformace.

Don Miguel Ruiz prodělal v roce 2002 těžký infarkt, po němž strávil devět týdnů v kómatu. TOLTÉCKÉ UMĚNÍ ŽIVOTA A SMRTI je svědectvím o niterné pouti, jež podnikl na pomezí života a smrti, a o duchovních objevech, k nimž na této cestě dospěl. Zatímco jeho tělo leží v bezvědomí, Ruiz sní o lidech, myšlenkách a událostech, které formovaly jeho osobnost a jeho nevšední přístup k životu a smrti – k energii a hmotě.

Autor nám odkrývá moudrost duchovního učení starých Toltéků, které slibuje transformaci našich duší, našeho života a našeho světa.

TOLTÉCKÉ UMĚNÍ ŽIVOTA A SMRTI dona Miguela Ruize a Barbary Emrys zakoupíte u všech dobrých knihkupců od 16. září 2015. TUTO MOŽNOST BUDETE MÍT JAKO PRVNÍ NA SVĚTĚ!

Žena-in je mediálním partnerem.

   
28.08.2015 - Knihy - autor: (red)

Komentáře:

 1. avatar
  [6] judi [*]

  Může to být poutavé čtení.Sml16

  superkarma: 0 30.08.2015, 13:36:41
 2. avatar
  [5] Léthé [*]

  Urcite si ji poridim.Sml67

  superkarma: 0 29.08.2015, 11:57:22
 3. avatar
  [4] cibulicka [*]

  Ráda si ji přečtu.

  superkarma: 0 28.08.2015, 22:50:08
 4. [3] bobani [*]

  v dnešní době si knihu koupím jen vyjímečně . bohužel na ty sumy mi penze nestačí .

  superkarma: 1 28.08.2015, 12:49:30
 5. avatar
  [2] helmar [*]

  Sml67 byla jsem v divadle na Čtvrté i Páté dohodě s Jaroslavam Duškem. Když člověk naslouchá, přijde mu to tak jednoduché "svoboda být sám sebou".

  superkarma: 0 28.08.2015, 12:30:54
 6. [1] Bucík [*]

  Tak na knihu se moc těším.

  superkarma: 0 28.08.2015, 08:16:13

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme