Novinky

Kluk vypíchl druhému oko...

První dnešní příspěvek nám poslala čtenářka lalica. Píše v něm o tom, jak si jako malá hrála s bráškou, i o svých třech dětech, které chodily do školky. A k tomu poslala i dvě fotky.

Děti mají velkou fantazii, to se musí nechat. :-) Moc Vám děkuju za příspěvek, milá lalico, a přeju krásný den.


Milá redakce,

srdečně zdravím všechny „velkoše“ i „maloše“. Já sama měla to štěstí, že jsem byla do svých 5 let jedináček. O to hůře jsem „stravovala“ malého brášku, který přibyl do naší rodiny. Na fotce mám 6 let a robátko Fanánek má roček. Bráška byl léta mým „stínem“, my holky měly svou partu, která jezdila s panenkami na výlety „na půdu nebo k lesu“ a on pokud si chtěl s námi hrát, musel nám „dělat“ miminko v neforemném kočáře po babičce mé kamarádky. Naštěstí jej naše vypečené hry nepoznamenaly a bráška se dlouhá léta věnoval milovanému sportu - vzpírání. Nejdříve jako aktivní sportovec a později jako trenér.

lali

Naše děti už do školky chodily všechny 3. Historek s nimi bylo nepočítaně. Nejhustější to bylo s nejmladším. Ten například jednou přišel s tím, že na zahradě vypíchl jeden kluk druhému oko. Přesně mi popisoval, jak vše proběhlo a mě jímala hrůza. Usínala jsem s tím, že toho našeho hodného kloučka nemohu nechat v hororovém zařízení s malými grázlíky a ráno ve školce končí. Až při ranní toaletě se kluk přiznal, že si vše vymyslel a že se mu tam nechce chodit. Já byla neoblomná, nakonec školku „vydýchal“, dokonce mi zazpíval na besídce. Dnes jsou děti již po školce, střední i vysoké škole. Na svá dobrodružství rády vzpomínají a jen co začne vnučka Sárinka dorůstat do „školkařského“ věku, budou ji vyprávět, jak skvěle se dá pobyt ve školce přežít a jakými grify si jej může zpestřit.......

lali

lalica

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou.

Tématem dnešního dne jsou: Historky z mateřské školy

 • Jak se Vám líbilo ve školce?
 • Chodila jste tam ráda?
 • Na co nejradši vzpomínáte?
 • Jak to je nebo bylo s Vašimi dětmi?
 • Dostaly se Vaše děti do školky bez problémů?
 • Máte nějaké vtipné nebo zajímavé historky?

Napište mi také, budu se těšit na všechny vaše příspěvky. A co dnes získá za odměnu jedna z vás? Publikaci Putování s knihou z Knižního klubu a Veselé úkoly pro předškoláky: Hurá do školy. Vaše povídání posílejte jako vždy do dnešních 14.30 hodin na adresu redakce@zena-in.cz, heslo je ŠKOLKA. Předem moc děkuju!

skolka

   
05.11.2013 - Čtenářské příspěvky - autor: Lucie Paličková

Komentáře:

 1. avatar
  [2] denkas [*]

  Tak to mě volala učitelka,ale už ze školy,že spolužačka holce vypíchla oko,že už sní jeli k doktorce.No měla sem pěkný nervy.Naštěstí jí oko nevypíchla, "jen" ji tužkou píchla těsně vedle.

  superkarma: 0 05.11.2013, 14:17:05
 2. [1] magic11 [*]

  vnučka je kočka Sml16Sml67

  superkarma: 0 05.11.2013, 10:08:23

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme