Zdraví

Klinika GENNET otevře své brány. Návštěvníky čekají prohlídky i zajímavé přednášky

Věděli jste, že se zhruba 20 % českých párů potýká s neplodností? A že 95 % z nich dokáže současná medicína pomoci? Přijďte se přesvědčit a podívat se do zákulisí jednoho z největších a nejmodernějších IVF pracovišť v Česku. Na klinice GENNET v Praze na Letné vás čekají bezplatné konzultace s lékaři nebo prohlídka nedávno dokončených nových prostor.

GENNET byl založen už v roce 1996, brzy se stal jedním z předních center pro genetiku a fetální medicínu (tj. diagnózu a léčbu plodu v děloze) a v současnosti má přes 200 zaměstnanců. Klinika v Praze na Letné je největším pracovištěm GENNET v Česku a zájemci si ji budou moci prohlédnout ve čtvrtek 7. dubna.GENNET

„Na našich klinikách řešíme nejen samotný problém neplodnosti. Naší přidanou hodnotou je, že se snažíme o komplexní péči o reprodukční zdraví našich pacientů a nabízíme také různá preventivní vyšetření“, představuje GENNET jeho generální ředitelka Ivana Kavková.

GENNET

„S různými formami problémů se na nás obrací stále větší množství párů. S postupy, které dnes máme k dispozici, diagnostickými přístroji, vysoce kvalifikovanými odborníky a možnosti využití dárcovských programů je ale úspěšnost, že se pár dočká vysněného potomka, velmi vysoká,“ dodává Kavková.

A jaký je pro návštěvníky dne otevřených dveří připravený program? Od 13 hodin si budou moci vyslechnout užitečné rady pro období plánování početí či těhotenství: Odborník na výživu Petr Havlíček pohovoří o správném stravování a potravinách, které je vhodné konzumovat při plánování početí, během těhotenství a po porodu, koučka Petra L. Krajčinovič pak naučí přítomné jednoduchou techniku pro zvýšení energetického příjmu a odstranění energetických „vysavačů“ důležitou zejména v době přípravy na početí a těhotenství.

GENNET

O svůj příběh se podělí i známá rozhlasová moderátorka Jitka Vlková, která se před několika měsíci za pomoci kliniky GENNET stala šťastnou maminkou zdravého chlapečka! Od 14 hodin pak bude následovat možnost konzultací s lékaři IVF centra spolu s prohlídkou nových prostor kliniky. Patnáctiminutová konzultace je pro každého z návštěvníků zdarma!

GENNET

Pokud tedy chcete využít této možnosti (jak prohlídky nových prostorů prestižní kliniky, tak osobní konzultace nad vašimi otázkami), registrujte se na http://www.gennet-letna.cz/DOD/.

   
24.03.2016 - Zdraví - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. [2] bobani [*]

  Sml23

  superkarma: 0 24.03.2016, 19:27:17
 2. avatar
  [1] AmeA [*]

  Děkuji za tip Sml67

  superkarma: 0 24.03.2016, 16:25:18

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme