Otevřeně: Zarostlý klín čili bobr už dávno vyšel z módy, tedy nemá smysl bavit se o tom, zda holit, či neholit. Otázkou však zůstává, zda svěřit žiletku do ruky partnerovi, nebo si tuto oblast nechat jen sama pro sebe.

shaving

Sexuální stereotyp. Ať děláme, co děláme, po dlouhodobém vztahu se do něj dostane snad každý z nás. Marně dumáte, milé čtenářky, čím ve svém miláčkovi opět vzbudit tu správnou touhu? Společné koupání ve vaně s voňavou pěnou, rozžehnutými svícemi a příjemnou hudbou už nestačí? A co kdybyste se jednou neholila předem, ale nechala odstraňování chloupků na svém partnerovi? Věřte, že budete mile překvapena, jak si vaše drahá polovička tuto činnost zamiluje.

Nevěříte a stále váháte? No, jestli vám nestačí mé slovo muže, tak vás třeba přesvědčí moje kamarádka Lucka, se kterou jsem byl nedávno ve společné sauně. Znáte to, na takových místech vám prostě zrak na intimní partie ostatních zpocenců občas sjede, a tak mi neunikl zajímavý obrazec vyholený v Lucčině klíně. Nebyl bych správný novinář, kdybych se jí na něj nevyptal...

To sis holila sama, nebo to dělal Filip?
No jo, uhádl jsi, je to výtvor mého miláčka - taková jeho osobní značka. Prý to dělá proto, abych mu nezahnula s jiným, ale já dobře vím, jak se mu to líbí, když mi žiletkou rejdí po mých nejintimnějších místech.

Ale to není úplně běžné, že si žena nechává holit klín partnerem...
Matně si vzpomínám, jak k tomu došlo poprvé. Vrátili jsme se tehdy pozdě večer - už nevím odkud - děsně utahaní a že si dáme společnou vanu a půjdeme spát. Chtěla jsem si předtím střihnout bleskovou sprchu, abych si oholila nohy, ale v bojleru nebylo dost teplé vody. Už nevím, koho z nás dvou tou napadlo, ale najednou měj Fífa v rukou pěnu a už ji po mně patlal. Nejprve začal u nohou, ale jak postupoval výš a výš, zajel náhle do chloupků v klíně. Trošku jsem se lekla, to jo, ale byl jemný a opatrný, tak jsem mu nebránila. Která by se také bránila, když jí mužíček doslova klečí u nohou (smích)...? A protože nás to oba zaujalo, postupem jsme si vytvořili novou tradici - zkoušíme neustále nové vzory a děsně nás to baví (koupili jsme si kvůli tomu i speciální žiletky s malou hlavicí). Nejprve jsem se sice styděla chodit takhle na bazén a do sauny, ale už jsem si zvykla. Proč by také ne? Jen ať všichni vidí, jak kreativního mám chlapa! Vždyť i ty sis všiml hned na první pohled a líbilo, ne...?

Reklama