Zdraví

Klimakterium? Buďte v pohodě!

 

 

Klimakterium nebo také přechod. Ta dvě slova nezní zrovna libozvučně. A to mnohý z nás ani netuší, co se za těmito pojmy skrývá. Netuší, že matička příroda někdy dokáže být pěkně poťouchlá a té krásnější polovině lidstva mnohdy připravuje ve věku kolem padesátky úplný očistec. My se tomu však můžeme účinně bránit!

 

Co byste měla vědět o klimakteriu?

Klimakterium není onemocnění, ale přirozené období v životě každé zdravé ženy, probíhající mezi 45. a 60. rokem života, provázené významnými fyzickými a emočními změnami. Klimakterium je vyvoláno útlumem v produkci ženských pohlavních hormonů (estrogenů a gestagenů) produkovaných vaječníky a dochází během něj k postupné ztrátě menstruace. Období po ztrátě menstruace je doprovázeno významnými projevy hormonální nerovnováhy.

 

Co způsobuje hormonální nerovnováha?

Pokles produkce ženských hormonů se obvykle projevuje nepříjemnými tělesnými obtížemi jako je potivost, návaly horka, bušení srdce, závratě, malátnost, suchost kůže a sliznic. U některých žen dochází ke zvýšenému řídnutí kostí (osteoporóza) a ukládání tuků v těle i ke zvýšení rizika kardiovaskulárních chorob. Významný je i vliv na psychiku ženy projevující se častější podrážděností, změnami nálady, úzkostmi, útlumem sexuálního prožívání a poruchami spánku.

Přípravek MINAPENTÒ však pomáhá prožít klimakterium jako aktivní a zcela plnohodnotné období života.

 

Proč MinapentÒ?

MINAPENTÒ obsahuje jedinečnou kompozici čistě rostlinných látek zaměřených na citlivou regulaci hormonální rovnováhy ženy v období klimakteria, a tím přináší přirozené zmírnění všech souvisejících obtíží a rizik. Účinné látky zastoupené v komplexu MINAPENTÒ vzájemně spolupůsobí a prospívají celkovému zdraví ženy. Jsou získávány extrakcí z vybraných bylin s nejvyšším prokázaným účinkem na zmírňování problémů klimakteria. Účinnost aktivních látek byla prokázána klinickými studiemi renomovaných institucí a jejich příprava z přírodních zdrojů splňuje nejnáročnější kvalitativní požadavky.

 

Jak MINAPENTÒ pomáhá?

MINAPENTÒ příznivě působí na hormonální rovnováhu ženy v období  klimakteria.

Komplex aktivních látek je sestaven tak, aby pomáhal účinně předcházet a zmírňovat všechny obtíže a rizika v období klimakteria. Příznivě působí na:

 • Zmírnění nepříjemných tělesných projevů – návaly horka, pocení, únava, nespavost (tzv. vegetativní syndrom)
 • Harmonizaci psychických a emočních projevů – zmírnění úzkosti, náladovosti, podrážděnosti
 • Snižování rizika dalších onemocnění, jako je osteoporóza, kardiovaskulární choroby, nádorové onemocnění prsu a endometria (tzv. metabolický syndrom)

·         Podporu vitality ženy a tělesnou hmotnost – povzbuzuje organismus a pomáhá při zachování stabilní tělesné hmotnosti

 Meduňka

Nejnovější produkt z řady - MINAPENTÒ balance je ještě více zaměřen na oblast psychiky. Podílí se na potlačení depresivních nálad, stavů úzkosti a vyrovnání emocionálních výkyvů. Obsahuje navíc i brusinku kanadskou, která přispívá k potlačení obtíží spojených s únikem moči a ke snížení rizika zánětu močových cest.

 

Komu je řada určena?

Všem ženám v kterékoliv fázi klimakteria. Je tedy vhodná jak u žen s menstruací a počínajícími projevy klimakteria (premenopauza), tak u žen během přechodu a v období po poslední menstruaci (postmenopauzální období).

 

MINAPENTÒ je účinná, bezpečná, nehormonální pomoc v období klimakteria

Žádejte v každé lékárně bez lékařského předpisu.

 

Více informací získáte na  www.minapent.cz  nebo na bezplatné infolince 800 17 16 17.

 

 

Pokud chcete vyhrát tento přípravek, který vám pomůže v období klimakteria, tak s námi soutěžte ZDE !

   
07.03.2007 - Zdraví - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. [7] Majka Tríblová [*]

  Taky jsem toho vyzkoušela mraky než jsem narazila na elli meno osteo. A to kupodivu fungovalo :) Teda aspoň na nespavost a výkyvy nálad. Také pomáhá zmírňovat osteoporózu, kterou mi v přechodě taky zjistili :( Jinak chlap má přechod taky, ať si říká kdo chce co chce :)

  superkarma: 0 31.10.2014, 18:04:08
 2. avatar
  [6] mam-ča [*]

  bonda: S tím chlapským přechodem máš pravdu, ale ženám taky dovede pěkně zatopit.
  Já jsem zkoušela spoustu těchhle bylinných nehormonálních přípravků, ale s mizivým účinkem, a většinou mi to dráždilo zažívací trakt. Hlavní složkou bývá červený jetel, tak se snad radši půjdu pást.

  superkarma: 0 07.03.2007, 21:16:57
 3. avatar
  [5] bonda [*]

  Nevím proč z toho přechodu tolik nadělají. To ten chlapský je mnohem horší, co já tak kolem sebe pozoruju....

  superkarma: 0 07.03.2007, 19:48:03
 4. avatar
  [4] Vivian [*]

  No jestli já jsem si nemyslela, že to jsou zase nějaký zázračný prášky

  superkarma: 0 07.03.2007, 13:54:58
 5. avatar
  [3] gerda [*]

  je to určitě pohodlnější, než si denně vařit bylinkový čaj . Jak jsem se dívala na složení, všecko by se to dalo koupit a namíchat si za levno doma

  superkarma: 0 07.03.2007, 08:58:15
 6. [2] japa [*]

  je to ale poučné a kdyby to ještě bránilo tloustnutí,hned si ho koupím

  superkarma: 0 07.03.2007, 08:24:53
 7. avatar
  [1] Sirikit [*]

  Zase komerční článek, hmmm.

  superkarma: 0 07.03.2007, 08:02:40

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme