Magie

Kletba: Jak zjistit prokletí? A jak se ho zbavit?

ritual

Věříte na to, že v dnešním světě existují kletby? Nebo se dokonce obáváte, že sama prokletá jste? Stále dokola se vám vrací nějaká událost a vždycky dopadne špatně? Jste stíhána osudem podobně, jako třeba paní Eva z tohoto příběhu: Je to opravdu prokletí? Bojím se o dceru! (klikni), které vždycky nový manžel po čase zemře? Pátral jsem po tom, zda je možné kletbu objevit a sejmout ji ze sebe.

Jak zjistit prokletí?

„Myslím si, že se to zjistit nedá,“ tvrdí Míša Kudláčková, naše redakční čarodějka. Podle ní je kletba karmická záležitost, kterou člověk sám na sobě poznat nemůže. Jsou nadaní jedinci, kteří kletbu dovedou spatřit, ale rozhodně to nejsou ti, kteří na tom vydělávají.

Co dělat, když mám podezření?

Podezření, že můj život provází kletba, může občas postihnout každého. Míšina rada zní: „Hodně pátrejte. Ptejte se lidí. K člověku, který skutečně kletbu vidí, se nedostanete pomocí internetu. Takoví lidé jsou vzácní. Většinou nechtějí za své služby peníze, netouží po mediální známosti, ani po tom, aby se kolem nich točil svět.“

Ale to, že objevíte člověka, který vám potvrdí nebo vyvrátí, že jste prokletá, ještě neznamená, že vás kletby zbaví. „Myslím si, že to není možné, kletby se musí zbavit každý sám,“ říká Míša.

Kletba a slib

Jak jsem se dozvěděl, je důležité,odlišovat kletbu od slibu, který si třeba nesete z nějakého minulého života. Kletba je horší a proklínající by si měl uvědomit, že se mu její účinek několikanásobně vrátí. Pokud ale například každý váš vztah dopadne fiaskem, je možné, že si s sebou z minulých životů nesete třeba slib celibátu. Co s tím? Míša zná jeden rituál, který vás slibů z minulosti spolehlivě zbaví a přislíbila, že ho v budoucnu na stránkách Ženy-in uveřejní!

Pomocí tohoto rituálu se však nezbavíte kletby. To můžete učinit jen tak, že kletbu vrátíte tomu, kdo vás proklel. Víte-li tedy, kdo to byl. „Nesmí to být ve zlém,“ tvrdí Míša, „je to strašně těžké vrátit někomu kletbu a popřát mu při tom štěstí s vírou, že už to nikdy neudělá. Ale pokud byste to udělali ve zlém, vrátilo by se vám to zpátky.“

Jak se ochránit před novou kletbou?

Pokud si myslíte, že vás někdo nemá rád tak silně, že by vás mohl proklít, je jedna stará rada, jak se před kletbou ochránit. Podle Míši ji používali již staří Egypťané. „Dejte si na dveře nebo pod okno malé zrcátko. Ale to vás neochrání proti již uvaleným kletbám, jen proti těm, které by mohly přijít. Pomáhá už i proti špatným myšlenkám, které člověk z okolí cítí.“

Myslíte si, že jste se někdy setkala s kletbou?

lupa

   
10.08.2010 - Magie - autor: Jakub D. Kočí

Komentáře:

 1. [9] opportunity [*]

  No tak na zlomení kletby se těším Sml52

  superkarma: 0 02.04.2011, 00:05:39
 2. avatar
  [8] Alenka0010 [*]

  Já si myslím, že nás proklela sousedka, je strašně zlá a už jsem slyšela, jak někomu přála, ať zemře na rakovinu....dá se to nějak odvrátit, nevíte někdo?

  superkarma: 0 19.08.2010, 12:05:20
 3. avatar
  [7] modro_očka [*]

  [color=#000000]tezkotonka[/color]: Tvoje maminka žije pořád, jen nemá to skupenství těla, které jsi znala.

  Udělej si chvilku čas, v myšlenkách si s ní popovídej, popros ji o odpuštění a zároveň i po její laskavou pomoc. Pošli ji svoji lásku, úctu a poděkuj za všechno, co Tě učila... Uvidíš, jak rychle se všechno špatné změní.

  superkarma: 0 11.08.2010, 23:57:50
 4. avatar
  [6] *Lefff* [*]

  Anai — #4 Věřím, že kletba zkracuje život Sml22 Stejně jako potlačovaná zloba, nevyřešené a komplikované vztahy... Myslím ale, že nikdy není pozdě na nápravu. Odpuštění zmůže opravdu hodně.

  superkarma: 0 10.08.2010, 19:01:49
 5. [5] tezkotonka [*]

  Nemám v životě na růžích ustláno a když se ptám "proč?",často si vzpomenu na svoji maminku.Jakkoliv dnes cítím úctu k této silné ženě,jedna věc mi vždy vytane na mysli - a to je její kletba.Tenkrát,kdysi dávno mi ve zlosti řekla:"A pamatuj si,požehnání otcovo staví dětem domy,ale zlořečení matčino je bourá".Maminka dnes už nežije a není možnost,jak by tuto kletbu zrušila.Pravdou zůstává,že dodnes kromě svých dospívajících dcer nemám nic a nikoho,dva životní vztahy mi ztroskotaly a já se stěhuji z místa na místo.A při tom všem si říkám "zaplaťbůh,že jsem tak silná".Nicméně to prokletí beru jako životní křivdu.

  superkarma: 0 10.08.2010, 17:36:18
 6. [4] Anai [*]

  *Lefff* — #3 Ten můj první zemřel, tuším, na infarkt, v 52 letech....

  1. na komentář reaguje *Lefff* — #6
  superkarma: 0 10.08.2010, 16:49:52
 7. avatar
  [3] *Lefff* [*]

  Kdysi jsem ze zhrzené lásky a uražené ješitnosti někoho proklela. Netušila jsem, že se jen tak ve zlosti vyslovená kletba může vyplnit a navíc obrátit proti tomu, kdo ji vyslal. Nejenže se splnilo vše, co jsem tomu dotyčnému ve vzteku přála, ale o pár let později se podobné věci začaly dít i mně. Když jsem později dotyčnému zavolala, řekla mu, co jsem tehdy cítila a co jsem na něj ve své uražené pýše seslala, řekl, že mé rozpoložení na dálku cítil. Omluvila jsem se mu a vyslovila přání, aby od sebe vše zlé odvrátil, aby došel klidu, našel lásku, štěstí a aby se mu plnily jeho sny. Cítila jsem pak, že část břímě ze mě spadla, bylo mi líp. Ale některé následky přetrvávají. Patří mi to, neměla jsem být zlá.

  1. na komentář reaguje Anai — #4
  superkarma: 0 10.08.2010, 13:46:59
 8. avatar
  [2] malvina [*]

  Sml16  Lidé, kteří   dovedou  rozpoznat  kletbu u druhých lidí,jsou vetšinou velice skromní,  nenároční,  neuplatní  lidé u kterých je duchovní stránka života  vždy a  vždy na prvním  místě.Zcela   zaručeně,  neinzerujou své služby  přes net....  ha  ha..  nebo dokonce v   tisku.  

  superkarma: 0 10.08.2010, 11:55:33
 9. [1] Anai [*]

  Ano. Už jsem to tu někdy psala, tak se omlouvám, že se opakuju, ale je to k tématu: Myslím, že mi proklel ve smyslu nešťastných partnerských vztahů můj první partner, se kterým jsem se rozešla já sama (ubližoval mi - chodila jsem s ním od 16 do 21 let a nepamatuju si na jeden jediný hezký zážitek s ním - s exmanželem, který mně ubližoval taky, jich bylo bezpočet) a pak se se mnou rozcházeli a opouštěli ti další. Ten dotyčný miloval knížku Hrabě Monte Cristo a říkával, že kdyby mu někdo ublížil, pomstil by se stejně. No a já si k němu dovolila po 6 letech docela dost....a on jiný způsob zřejmě nenašel. Sml15 

  superkarma: 0 10.08.2010, 08:54:53

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme