Bulvár

Kleopatra Kamila převzala žezlo od Csákové

Ať děláš, co děláš, život a čas nezastavíš. To je heslo Oldřicha Lichtenberga, producenta divadel Broadway a Hybernia, které názorně předvedl nedávno v praxi. Pro podzimní sezónu, kdy se opět bude hrát velice populární muzikál Kleopatra vyměnil hlavní představitelku. Novou Kleopatrou se definitivně stala Kamila Nývltová (19).

"Kleopatru nadále bude hrát i zpívat Monika Absolonová, ale vyměnili jsme její alternantku Ilonu Csákovou za objev Michala Davida, mladičkou účastnici X Factoru Kamilu Nývltovou. Iloně samozřejmě patří dík, byla skvělá, ale přiznejme si, věkově na sedmnáctiletou Kleopatru nemá, a tak předala žezlo do jiných rukou," vysvětlil Korzu Lichtenberg s tím, že Ilona zůstává členkou obou zmíněných scén a diváci jí uvidí v Golemovi a Třech mušketýrech. Mladičké Kamile kostýmy sluší a hlavně umí i skvěle zpívat. Je sice občas trošku nervózní, působí i malinko plaše, ale to se do obnovené premiéry Kleopatry určitě změní. "Pracuje na sobě a jsem s ní velice spokojen. Až se trošku otrká, tak nevidím důvod, proč by nemohla patřit k těm lepším v pěveckém řemesle," nechal se slyšet producent, zpěvák a skladatel Michal David. Jak Kamila řekla Korzu, v divadle jsou k ní všichni velice hodní a vstřícní, takže prvotní obavy z nového prostředí záhy vzaly za své. "Je tam skvělá parta a strašně moc se na Kleopatru těším. Hrát hlavní postavu, beru jako velikou šanci, navíc je to představení plné výborné muziky a pěkných textů, tak budu dělat všechno, abych se za příležitost, kterou jsem dostala, kolegům i divákům odvděčila," dodala Kamila Nývltová.

   
15.08.2008 - Společnost - autor: Korzo

Komentáře:

  1. avatar
    [1] Sonne [*]

    Kamila je moje velká favoritka (nechápu, proč z X-faktoru vypadla relativně brzy, když zpívala úžasně), taky jmenovkyně, a hlavně milá a skromná holka - držím jí pěsti!!!

    superkarma: 0 15.08.2008, 14:40:21

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme