Pokrok nelze zastavit! Moderní doba si žádá moderní metody. Lékaří stále nalézají nové způsoby, jak napravit důsledky současného náročného životního stylu, stresu, nevhodné diety a málo pohybu.

lipoška

Neinvazivní liposukce 3. generace

Zadek, stehna, břicho, boky, ruce a kolena - nejčastější oblasti, na kterých mohou vzniknout neestetické tukové vrstvy, které nejsnáze vystupují vůči okolním partiím. A to jste zkoušeli již různé metody pro zhubnutí - přísná dieta, tvrdá práce ve fit centru, jogging - ať však děláte, co děláte - nevzhledné partie se Vás zatvrzele drží?
Po mnoho let bylo jediným způsobem chirurgické odstranění tukových vrstev - klasická liposukce - náročný operativní zákrok, při kterém je tuková vrstva vytahována z těla mechanickou a bolestivou cestou.
Naštěstí se však v současnosti již dává přednost pokrokovějším metodám. Když nefunguje ani cvičení, ani dieta, je tu novinka, která k nám přišla po úspěchu ze zahraničí: Neinvazivní liposukce 3. generace v Salonu YES VISAGE.
Tato převratná metoda umožňuje rychlé a efektivní modelování problematických oblastí těla. Je to bezpečné, rychlé a bezbolestné řešení oproti v současnosti již ustupující chirurgické liposukci. Zvolíte-li tuto metodu, nedojde k žádnému zásahu do těla, není třeba brát anestetika, neobjevíte na sobě žádné jizvy a neztratíte čas nutný pro zotavení. Nejdůležitější je však skutečnost, že výsledek je okamžitý a viditelný už po jednom ošetření a odstranění tukových buněk je nastálo. A to vše za pouhých 40 minut, po kterých můžete ihned pokračovat ve vašem každodenním životě!

lipoška

Svůdné křivky bez nebezpečí spojených s operací? Řešením je unikátní bezbolestná liposukce 3. generace v salonu YES VISAGE, který do České republiky přinesl komplexní služby v oblasti neinvazivního tvarování těla, omlazení pleti a účinné řešení celulitidy.
POZOR! Každá procedura v salonu YES VISAGE bude účtována pouze v případě okamžitých a měřitelných výsledků.

Pokud nezhubnete, jednoduše nezaplatíte nic!

Mezi další služby salonu YES VISAGE patří:

  • Neinvazivní liposukce 3. generace
  • Účinná léčba celulitidy
  • Omlazení pleti a obličeje
  • Prodlužování řas Lash Sensation
  • Moderní přístrojová lymfo-drenáž

Více na www.yesvisage.cz a telefonu 776 707 707
www.facebook.com/yesvisage

lupa

Reklama