Bulvár

Klára Pollertová zatajila svatbu s Trojanem


Ve slovenském filmu Poločas rozpadu, který měl před týdnem (3. 9.) v Praze premiéru, si zahrála Klára Trojanová-Pollertová (36) postavu manželky podnikatele, lékařky, která nemůže mít děti.

 

"Ta role mě velmi zaujala. Už proto, že jde o slovenský film, který se tedy točil na Slovensku, kde teď vzniká jen málo filmů a tvůrci mají radost z toho, že vůbec pracují a jsou pak při práci velmi optimističtí. Scénář mě zaujal hned po přečtení, protože jde o současnost, o kvalifikovanou ženu, která má úspěšného muže, nemusí pracovat a neví, co si počít se životem," vypráví Korzu o svém natáčení Klára, která se původně prosadila na filmové plátno díky svým krásným očím.

Když jí bylo v sedmdesátém devátém roce osm let, vzala jí sestra na filmový konkurz. A zde Klářiny oči tak zaujaly, že získala roli ve filmu Hordubal. A pak už šel jeden film za druhým. Diváci si ji asi nejvíce pamatují z televizního seriálu Návštěvníci či filmu Vrať se do hrobu. A tak se z okaté dlouhovlasé představitelky dětských rolí stala uznávaná herečka, nyní členka pražského Švandova divadla.

Krizí středního věku netrpím! "Postava z filmu Poločas rozpadu mě zaujala už tím, že ona žena žije úplně jinak než já. Já totiž neprožívám krizi středního věku. Už v jednadvaceti, když jsem studovala na DAMU, jsem se provdala za herce Ivana Trojana. Rodičům jsme to tehdy zatajili, na svatbě jsme byli my dva a dva svědkové. A možná proto, že jsme kolem svatby neudělali žádný humbuk, nám manželství zatím v pohodě vydrželo," říká Klára, která si se svým mužem zahrála zatím jen ve filmu Jedna ruka netleská.

"My jsme totiž oba velmi pracovně vytíženi. Ivan jde z role do role a já také. A k tomu máme dva syny, devítiletého Františka a sedmiletého Josefa. I když mám paní na hlídání dětí, tak mám práce nad hlavu, protože manžel je zcela pracovně vytížený. Proto si o prázdninách vždycky beru volno, abych se mohla věnovat dětem. Ale porušila jsem to jedině vloni, právě kvůli filmu Poločas rozpadu.
Ale když vidím, jaký má u diváků ohlas, tak toho vůbec nelituji." dodává Klára.
 

   
11.09.2008 - Společnost - autor: Korzo

Komentáře:

 1. avatar
  [4] OlgaMarie [*]

  V Pollertovic rodině jsou snad sympatičtí všichni.

  superkarma: 0 11.09.2008, 18:10:17
 2. avatar
  [3] Kayty [*]

  ToraToraTora: jj to bylo dokonalé ... "dnes je čtvrtek ..."

  superkarma: 0 11.09.2008, 15:06:33
 3. avatar
  [2] kaculka25 [*]

  ToraToraTora:

  superkarma: 0 11.09.2008, 14:35:33
 4. avatar
  [1] ToraToraTora [*]

  V Jedna ruka netleská byli oba výborní. Hlavně jejich sex...to jsem řvala smíchy

  superkarma: 0 11.09.2008, 13:32:06

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení

Náš tip

Doporučujeme