Dnešní téma mi mluví z duše. Jak stárnu, poslední dobou nějak víc řeším zdravý životní styl a pohyb.  Jsem dost líná, co se týká pohybu a miluju víkendový den, kdy se mohu jen válet, popřípadě si po obědě i schrupnout.

Občas se ale přesvědčím, že se hýbat musím, protože chci být štíhlá, krásná a mít pevnou postavu a dobrou náladu (určitě tyhle výkřiky znáte, že….)

V létě jsem se zase vybičovala k hýbacímu období a zatím se držím !!!! Čeká mě totiž nyní v sobotu velká sportovní akce!

V létě jsem začala běhat. Zjistila jsem, že mi to přináší radost ( že se hýbu a ještě se mi vyplaví endorfiny) a také, že mi nedělá problém uběhnout pět kilometrů…. Čímž jsem si trochu zavařila, protože mě Radek přihlásil na běh ženy 5 km, který se pod záštitou www.PIM.cz běží tuto sobotu večer. 

Tak teď mám trochu trému, uběhnu to? Co když to moc napálim a pak budu někde po cestě zvracet….? Nebo se budu ploužit jako soumar a za mnou pojede krokem sběrná sanitka…

Snažím se trénovat 3x týdně, těch 5 kiláků běhám kolem 30 minut. Tak jsem zvědavá, jak to v sobotu dopadne.

Teď mě přestalo i bolet koleno, které se snažím měsíc ignorovat, tak by to mohlo dopadnou dobře :)

Musím ještě poděkovat firmě NIKE, která me věnovala super boty a takový měřič tepovky, uběhnutých kilometrů a všeho možného – na čemž jsem se stala závislou ( vždycky mě hrozně zajímá, kolik jsem uběhla a za jaký čas) více zde , spolu s redakční  spolupracovnicí Radkou Brejlovou se chystáme teď v září na společné tréninky.

Nike

P.S. držte mi palce, o všem vás budu informovat. Moje kamarádky již vyrábějí vtipné transparenty, se kterými budou stát na trati. Netuším co na nich bude, je to prý tajné – takže nějaká trapárna. Údajně poběží kousek se mnou, aby bylo jasné, ke komu ty poutače patří…. Takže se mám na co těšit :)


 

Dnešním tématem dne je sport a váš vztah k němu. Ale nebojte se, zkusíme to tentokrát bez úrazů!

Pište mi na redakce@zena-in.cz

předmět: sport

  • Jak jste na tom se sportováním vy?
  • Vedli vás ke sportu rodiče?
  • Je to vaše černá můra nebo se této zábavě oddáváte často a rádi?
  • Sportujete pravidelně?
  • Jaký sport vám jde?
  • Věnujete se nějakému sportu od malička nebo dokonce závodně?
  • Máte snad nějaké medaile, diplomy?
  • Který sport milujete, přesto na něj nestačíte?
  • Který sport se chystáte teprve zkusit?

Jeden z příspěvků bude odměněn, vybraná čtenářka dostane perličky pro rozjasnění tváří a oční stíny od Avonu.

rozjasnovac

 

Reklama