Finanční ředitelka našeho magazínu letos propadla světýlkům. Zatím kupuje jen světýlka, ale pokud to s ní takhle půjde dál, příští rok bude svítící sobík i Santa.

Já jsem letos propadla vánočním světýlkům, nakoupila jsem si 5 balení. Přišlo mi, že ty co máme doma xy let jsou dost nudné a okoukané a všude to tak krásně svítí!

Také budeme většinu času na chatě ve Třebáni a domek bude letos svítit! Včera jsem ještě byla večer v Ikei a v Hornbachu, světýlka už jsou ve vánoční slevě. Také mají spoustu svítících  zvířátek jako jsou sobíci, koloušci, dokonce i tučňáci a labutě…

svetylka

 Jedny světýlka – svítící hvězdy jsem nekoupila a nyní mě to žere, že přece jen jsem je koupit měla… tak nevím, zda se tam ještě nevypravím. Ach jo, znáte to, jak vám to nedá spát a musíte na to myslet??

Jinak v Ikei mají 50% slevy na vánoční věci a na svíčky, opravdu krásné svíčky se dají pořídit za málo peněz a je to vždy milý dárek. Ach jo, tyhle nákupní horečky před svátky, sice jsou stresující, ale zase když si koupím něco pěkného, mám radost.

Svetylka

Tak letos se těším na to, jak nám bude svítit domeček.

KLára

Reklama