Příspěvek k dnešnímu tématu mi poslala i kolegyně Klárka Křížová. Může se pochlubit opravdu skvělým gynekologem. No, řekněte, který z těch vašich by si s vámi smskoval? Více už v příspěvku.

Gynekolog je můj kamarád

Ano, gynekolog je můj kamarád. Mám ho ráda a důvěřuju mu. Když se o tom bavím s kamarádkami, někdy je to téma na delší dobu. Zda chodit k někomu, koho znáte jinak, než z ordinace a nechat si od něj prohlížet a vyšetřovat intimní místa. Mě to ale nevadí, naopak, má to své výhody.

Chudák si taky díky tomu občas se mnou užije. Třeba když mu na Silvestra večer z Thajska popisuju své potíže v smsce co má asi 300 znaků, on mi odpoví jedním heslem: vydrž, bude líp. A já mám v sobě paniku, že musím hledat nejbližší nemocnici. Ale měl pravdu, za pár dní líp bylo…

Nebo když se ho ptám na dotazy ke článku. Jednou mi se smíchem odpověděl „ Hele to mi minulý týden volali z Blesku, jestli ženy neškodí svému zdraví, když choděj v létě bez kalhotek… tak s takovýma kravinama já se spojovat nechci“..naštěstí mé dotazy bývají smysluplnější.

Nebo když přijdu, že jsem zase těhotná a on mi řekne „Jak těhotná, vždyť jsem ti psal antikoncepci“…  nebo si ze mě utahuje „ a je to manžela viď…“

Někdy mi vypráví nepublikovatelné anonymní historky nebo mne oslovuje se soukromým průzkumem – třeba jestli ženy ví, kde mají bod G, že mu zatím vychází 50:50…

Také ale někdy diskutujeme nad vážnými věcmi – že řada pacientek jde k lékaři jen když je něco trápí a kašlou na prevenci – a on jim pak musí říci, že díky tomu mají závažný zdravotní problém.

Klára K

___________

Klárko, děkuji za příspěvek. Já mám sice taky skvělého gynekologa, ale už „přesluhuje“ a na sms se mu třesou ruce. Nepůjčila bys toho svého :)
S.

Tématem dnešního vydání 14. listopadu je: Můj vztah ke gynekologovi a přístup k prohlídkám

  • Jaký je váš gynekolog?
  • Je to muž či žena?
  • Jste s ním spokojená?
  • Jste spokojená s gynekologickou péčí a prostředím?
  • Chová se k vám váš gynekolog přátelsky nebo komisně?
  • Vyměnila jste více gynekologů?
  • Stydíte se před gynekologem?
  • Chodíte na pravidelné prohlídky?
  • Jaké jsou vaše špatné zkušenosti z prohlídek?
  • Myslíte, že se tento obor a přístup od minulých dob výrazně změnil?

Víc ženské téma už snad ani vymyslet nelze. Moc se těším na vaše příspěvky z gynekologického prostředí.
Pište na redakční e-mail: redakce@zena-in.cz

Jednu z „pacientek“ odměním malým dárkem. Aby byla hezky upravená dole i nahoře :) pošlu ji pro intimní hygienu Lactacyd – sprchovou emulzi a kapesníčky. A k tomu žhavou novinku pro vlasy od firmy Schwarzkopf – bezoplachový šampon ve spreji .

darekk

Reklama