Bulvár

Klamavá Pamela Anderson


Vnadné krásce Pamele Andersonové (40) pomohly rudé plavečky, které nosila v seriálu Pobřežní hlídka, k získání slušného balíku peněz. Navlékla si je totiž na svou sošnou postavu k propagaci poskytovatele televizního signálu skrze satelit, společnosti DirecTV. Vrchní soud však reklamu označil jako klamavou a zakázal ji.

Podnět ke stažení reklamního spotu podal konkurenční poskytovatel, kabelový operátor Comcast. Jeho mluvčí u soudu řekl: „Stojíme si za tím, že reklama DirecTV je lživá. Ve svých spotech tvrdí, že jedině prostřednictvím jejich satelitního přenosu získá uživatel ten nejčistší obraz s nejvyšší kvalitou rozlišení. Můžeme dokázat, že i prostřednictvím kabelu získáte stejně kvalitní obraz."

Soudce neobměkčila ani svůdná Pamela lascivně šeptající do kamery, že: Kvalita obrazu DirecTV je čtyřikrát lepší než u kabelových operátorů," a zakázal ji.
 
zdroj: Korzo
   
21.08.2007 - Společnost - autor: bezradná Eleonor

Komentáře:

 1. avatar
  [3] Mickey Mouse [*]

  Suzanne: Zakazovat reklamu nebudou. Většina reklamy není založena na porovnání konkrétních služeb/výrobků. A pro reklamu srovnávací je zase ve většině států ze zákona zakázáno uvádět neověřitelné nebo nepravdivé údaje. Naopak tam musí být vždy uvedena tabulka, kde jsou uvedeny naměřené údaje a odkaz ne metodu měření.

  superkarma: 0 21.08.2007, 14:42:50
 2. avatar
  [2] Suzanne [*]

  tak to budou muset zakázat polovinu reklam - plavky neplavky.

  superkarma: 0 21.08.2007, 14:37:07
 3. [1] Yvaine [*]

  No a co?

  superkarma: 0 21.08.2007, 14:22:12

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme