Bulvár

Kirsten Dunstová znovu lítá v alkoholu

Zdá se, že přísná několikatýdenní protialkoholní léčba v proslulém léčebném zařízení Cirque Lodge měla na divokou herečku Kirsten Dunstovou (26) jen pramalé účinky. Herečka byla totiž jen pět týdnů po propuštění viděna, jak se s velkou vášní a v nemalé míře opět oddává alkoholu.

 

Kirsten si dopřávala alkohol ostošet během své návštěvy New Yorku, kam dorazila s partou stejně veselých přátel. Jak americkému magazínu Star prozradil jeden z obsluhujících barmanů místního baru, kam partička v čele s rozjařenou herečkou dorazila, všichni se bavili za vydatné pomoci litrů alkoholu až do časných ranních hodin.

"Do našeho baru dorazili už v povznesené náladě a odcházeli odsud v šest ráno málem po čtyřech," uvedl pro magazín s tím, že především Kirsten poutala pozornost všech hostů, když opilá do němoty tancovala po stolech, skákala jako opice a sváděla muže na potkání.

"Chovala se jako smyslů zbavená. Je vidět, že jí pobyt v protialkoholním nic nedal," myslí si barman, který dodal, že herečka vůbec nezná svou míru.

   
16.05.2008 - Společnost - autor: Michaela Kudláčková

Komentáře:

 1. avatar
  [5] ToraToraTora [*]

  Zodpovědnost je především na K. Dunst, je dospělá a ví co dělá...
  Mezi námi, když si ta blonďatá anorektička rozbila v Praze bradičku, tak byla taky spousta personálu ochotná obvolávat bulváry

  superkarma: 0 16.05.2008, 14:52:16
 2. avatar
  [4] Deafina [*]

  OlgaMarie: Že nalejval někomu, o kom cosi věděl, bych mu nezazlívala. Je to jeho práce a jeho hosté jsou dospělí a podle všeho i svéprávní.
  Za to bonzování médiím by si ale vyhazov určitě zasloužil.

  superkarma: 0 16.05.2008, 12:32:30
 3. avatar
  [3] Eva_CZ [*]

  barasv: neco takovyho by se dalo napsat o kdekom.

  superkarma: 0 16.05.2008, 12:25:34
 4. avatar
  [2] OlgaMarie [*]

  No a co? Není jediná. A nalejval jí proto, aby to pak nabonzoval mediím? Je to kretén. Už bych tam ani nepáchla a udělala mu takovou propagandu, že by ho majitel vyhodil. Nalejvat někomu, o kom je známo, že přišel z protialkoholního léčení, pokládám za pokus o vraždu.

  superkarma: 0 16.05.2008, 12:24:25
 5. avatar
  [1] barasv [*]

  Něco podobného by se dalo napsat nejmíň o půlce hollywoodskejch herců a hereček...

  superkarma: 0 16.05.2008, 12:05:58

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme