Bulvár

King is dead! Král je mrtev!

Michael

V neděli v podvečer se po celém světě sešly tisíce fanoušku americké hudební ikony Michaela Jacksona, aby mu vzdaly hold a uctily jeho památku. Miliony jeho příznivců upřímně oplakávají jeho náhlou smrt. Do losangeleské nemocnice byl padesátiletý zpěvák převezen ve čtvrtek večer, po zástavě srdce.

V Praze se s ním fanoušci přišli rozloučit do centra, na Staroměstské náměstí. Akce začala v 15.00 hodin. Podle odhadů bylo v jednu chvíli u pomníku mistra Jana Husa 500 až 800 lidí, pořadatelé odhadovali jejich celkový počet asi na tisíc. Někteří ale pouze chvíli postáli a odešli, místo nich neustále přicházeli jiní. Zapalovali svíčky, pokládali kytky, přinášeli plyšové hračky a vzkazy svému idolu.

Zpěváka oplakávají miliony fanoušků po celém světě

Co bylo přesnou příčinou jeho úmrtí, není zatím jasné ani po pátečním provedení soudní pitvy. Ta jen vyloučila násilný čin. Výsledky všech testů a vyšetřování budou nejspíš známy až za měsíc, možná i později.

Rodina žádá novou, nezávislou pitvu

Příbuzní nechtějí čekat tak dlouho a přejí si vyslechnout osobního lékaře, kardiologa Conrada Murraye, který byl ve čtvrtek u zpěváka v době kolapsu. Panuje podezření, že se na smrti Jacksona podepsaly povzbuzující prostředky a velké dávky léků na tišení bolesti. Pitva se už údajně provádí na neznámém místě v Los Angeles.

Michael Jackson ...tak šel čas

Podle agentury AP, která citovala zdroj blízký rodině, jsou Jacksonovi příbuzní znepokojeni nedostatkem informací o posledních chvílích zpěváka. Mimo jiné chtějí vědět, jakou roli sehrála společnost AEG, která připravovala Jacksonův návrat na pódia v Londýně.

 

Starší zprávy

Zemřel král popu Michael Jackson

   
29.06.2009 - Blog redakce - autor: Marie Šrámková

Komentáře:

 1. avatar
  [4] Luni [*]

  zemanka — #3  Sml22

  DEAD kdyztakuz Sml24

  superkarma: 0 29.06.2009, 11:57:42
 2. avatar
  [3] zemanka [*]

  Ten, kdo psal nadpis, asi anglicky moc neumí .... Sml68Sml68Sml68

  1. na komentář reaguje Luni — #4
  superkarma: 0 29.06.2009, 09:31:51
 3. avatar
  [2] kometa [*]

  Měla jsem ho ráda jako holka a co se stalo je smutný, ale nešílím, protože nikdo neví jak to tam bylo a třeba si za to mohl sám.

  superkarma: 0 29.06.2009, 09:01:02
 4. avatar
  [1] Avilo [*]

  "Líbí" se mi věty typu ."Byl celý můj život, teď nevím, co bez něj budu dělat!" .... Jo, byl to Král popu, ale takhle po něm šílet - i po smrti mi příjde dost ujetéSml80

  superkarma: 0 29.06.2009, 08:50:32

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme